Новак
Главниот Одбор За Epson L200 L201 L 200 201 Formatter Одбор Плоча

Главниот Одбор За Epson L200 L201 L 200 201 Formatter Одбор Плоча

Достапност: Залиха
DEN 969.60

Нормално време на Испорака : Кина Пост Воздух Mail = 15~60 дена , ЕМС = 7~21 дена , DHL = 4~14 дена. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди оценка postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот. Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа и да се обиде да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации.
Соодветни stockpile и брза испорака. Заврши вашата адреса за испорака со контакт телефонски број, Особено Русија купувачот, ве Молиме потврдете го вашето име и презиме . Но, ние ќе испрати уште еден за вас за бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, кога ќе примите проблематична производ.
ЗА ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме оставете порака опис : која е вашата машина модел ? Стандардно е Epson L200. Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, ако сакате да го бродот назад, ние не сме одговорни за враќање на такси превозот. Ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.
ЗА ДОГОВОР На производи лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки, ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и доказ за оштетените кутија, и потоа да го замоли на поштарот да се потврди ситуација. На овој начин, кога ќе ми даде вашата докази, може да побара за превозот на компанијата за да се компензира со нас. Повеќе квантитет , повеќе попуст !
ЗА ПРЕВОЗОТ Default Service : Chian Пост Воздух Mail на светот. Ако имате проблеми, ве Молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат. Вашите 5 ѕвезди оценување е важно за нас. 100% Гаранција За Квалитет . Експедитивни Услуги : EMS , DHL , UPS-от , Fed Ex. Ова е многу важно и ќе се заштитат нашите добивка. Ви благодарам многу !
.
ЗА ПОВРАТНИ информации, Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
GZLSPART
Тип:
Други

Подобро ви се допаѓа

20pcs ОЕМ универзална мали мастило амортизерите за Epson3000 / 7000 / 7500 / 9000 / 9500 печатач раководител амортизерите

Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање Ве молиме контактирајте ме пред д

Внимание : 1 : Почитувани Клиенти, ве Молиме да ги проверите слики и детали внимателно пред да го одржи ре

SEEBZ 3600 Скали Нова Голема Вози Опрема Хартија Храна Опрема За METTLER ТОЛЕДО 8442 3600 3610 3650 3880 E+ 3600 E+ Скала

Стоки во транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празницит

Quanlity Контрола Одделение : 100% tesing пред да замине склад.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се

2.76 инчен *984.5 ft (70mm*300М) (2 парчиња / многу) целосна смола лента со големо јадро и мулти големина може да биде

Сепак понекогаш парцели може да биде одложен за одмор,фестивалот,лошите временски услови,обичај,Итн За

Купувачи се одговорни за овие трошоци (во случај).Име : Само лепило бели празни термички налепница етике

Драги Ценети Клиенти,Ви благодариме за изборот на Ocbestjet производи Нашите клиенти уживајте во вистинско

започнетекрајотВисок Квалитет на Пренос Појас за Чистење на Ножот Компатибилен За Ricoh Aficio 550 551 650 850 1060 107

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозо

Вашиот конзистентна поддршка propels нас да прават нашите најдобри за вас Ве молиме проверете со вашиот зе

Така ние се постави во професионален тим !2 : Бидејќи " Сеопфатен "Поради долго време соработка со секој п

Опис : Име на производ : Главни Полнење Ролери MC Основно Полнење Ролери ПЦРСе користи за : Kyocera FS1020 FS1024 FS1025

Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОС

опис на производот34pins сплит DX7 печати ја главата кабел за xenon еко растворувач печатач соF189010 DX7 глава за п

Висок квалитет на Пикап Ролери и Одвојување Подлога Компатибилен за HP5000 5100 Пакување : НеутраленВреме на

Висок Квалитет на Оригиналниот Teardown Fuser Единица Компатибилен За Canon IRC4080 IRC5185 IRC5180 IRC4580 4080 5185 5180 4580 Греење

MPC2500 Основно Полнење РолериОЕМPN : Ricoh C 2500За употреба во : Ricoh Aficio MPC2500 / 3000 / 3500 / 4500НА КЛИЕНТИ(ги ПРОЧИТАТЕ

производ discripitionВисок Квалитет!!! Еко растворувач печатач dx4 глава покритие dx4 глава за печатење адаптер

Но, ние не прифаќа враќање на предмети за надомест на штета, по употреба или оштетени factitiously...

Scroll