Новак
Новиот Бренд УВ Лампи replacemnt за KADIND GPH303T5L

Новиот Бренд УВ Лампи replacemnt за KADIND GPH303T5L

Достапност: Залиха
DEN 1920.00


Еквивалент УВ Противобактериен Замена KADIND GPH303 T5 L ув ламба е 15 w, 303 мм во должина. номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.
Ние поддршка на мало и големо.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Гаранција:
1000hrs
Карактеристики:
uvc
сертификација:
CE
Број На Модел На:
U104060
Просечен Живот (часот):
9000
Бренд Име:
ТО
Напон:
110-240V
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

Замена на УВ Сијалица за PUVLF210ПРОТИВОБАКТЕРИЕН T5 10 W 4PIN на БАЗАW : 10БАЗА : G10 Q4 4PIN БАЗА ВО КВАДРАТНИ Ние подд

W : 28 W Должина : 843 mm База : Б1 База Опис : 1 Единствен Pin Двојно Заврши (Б1) Qtz OD : 15 mm Жици : Инстант Почеток Изле

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори GPH1630 T5 VH ув ламба е 79 w, 1630 мм во должина номин

GBX7 / UVCНие сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух средства за Чистење

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори GPHVA1000 T5 L ув ламба е 127 w, 1000 мм во должина...

G14 T5 L / 4 PGPH287 T5 L / 4 P ПРОТИВОБАКТЕРИЕН 14 НИСКА ОЗОНСКАТА14 W,загрејтеUVC зрачењеДолжина : 287mmДијаметар : 15mmСве

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори CC18 T5 VH ув ламба е 21 w, 381 мм во должина номинал

Две 4 и 8 strngs 4854V5600MAКористете два 4854 V напојување

PLL 18 W / TUVНие сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух средства за Чисте

GBX36 / UVC / 2 G11Ние сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух средства за Чи

W : 190 W Должина : 930 mm База : Б14 База Опис : 2 Pin Еден Заврши со 3 Крилја (Б14) Qtz OD : 19 мм Жици : Консултирајте се со

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори CC24 T5 VH ув ламба е 23 w, 538 мм во должина...

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори GPH1630 T5 L ув ламба е 79 w, 1630 мм во должина...

Ултра Динамика 7001805, P1, S2, VP1 W WUV2, HSUVSS21, WUV Светилка 2 XtraСвеж Воздух ESSol Aire Две Compatiable УВ СИЈАЛИЦА14 W,загрејтеUV

Ултра Динамика 7001805, P1, S2, VP1 W WUV2, HSUVSS21, WUV Светилка 2 XtraСвеж Воздух ESSol Aire Две Compatiable УВ СИЈАЛИЦА14 W,загрејтеUV

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine ЗЛАТОS ув ламба е 84 w, 852 мм во должина номинална ефективни жи

GPH303 T5 VH ОЗОНСКАТА ПРОИЗВОДСТВО на светилки (15w 35v 4 pin светилки) СО појавување на придушници

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори GPH303 T5 VH ув ламба е 15 w, 303 мм во должина номина

Модел : PLL18 W / TUV / 2 G11Енергијата што се Користи : 18 WТип : Ултравиолетови Противобактериен Сијалица UVC 254nmБа

Еквивалент УВ Противобактериен Замена HeraeGPH540 T5 VH / 4 ув ламба е 28 w, 540 мм во должина TOC номинална ефективни

Scroll