Новак
26inch масти велосипед гуми и цевки 26x4.0 26x4.8 гуми и цевки вклучуваат 1pair гуми и цевка склоплива гуми

26inch масти велосипед гуми и цевки 26x4.0 26x4.8 гуми и цевки вклучуваат 1pair гуми и цевка склоплива гуми

Достапност: Залиха
DEN 7680.00


26inch масти велосипед гуми и цевки 26x4.0 26x4.8 гуми и цевки вклучуваат 1pc гуми и 1pc цевка склоплива гуми

Параметрите на стоката

is_customized:
Yes
Употреба:
Планински Велосипеди
Број На Модел На:
26x4.0
Тип:
гума
Големина:
26x4.0
Ширина:
4.0

Подобро ви се допаѓа

Ако имате било какви други прашања ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можн

ние, исто така, се обрне повеќе внимание на нашата служба за корисници plsss ги споделите со нас ,контактир

Kenda 20*1.50 Велосипед гуми 20" виткање велосипед пневматици 406 возење велосипед возење Велосипед ДеловиОпис

Политика На Враќање : 1.За Нас : 1.Совети : 1.Повратни Информации : 1.75 прави уста цевка 22 * 2 Ве молиме контакт

Време На Испорака : 1 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот

Kenda K1047 висок квалитет на велосипед гуми / mtb 26 / 27.5 / 29x1.95 / 2.1 / 2.35 планински велосипед пневматик гуми / вел

Kenda 700c * 25 c гуми патот велосипед пневматик Велосипед гуми Фиксна опрема гуми велосипед делови K152Опис на

Совети : Стандард експресна услуга е EMS, но различни регионот ќе ја испрати преку оптимална express.Контакт

Бесплатен превозот Kenda висок квалитет на велосипеди виткање гуми 26x2.1 k1010 за MTB

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени Ние само брод да се потврди ц

Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.3 Материја : Isobutylene Isopren

Карактеристики : Висок квалитет со butyl гума,Добро воздух стегање, висока температура отпор,повеќе подол

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Нашата цел е задоволството на клиентите!

Ризик Ti MTB Велосипед Schrader Вентил Капа MTB Велосипед Гуми Пневматик Тркала Титаниум Прашина Американски В

26*1.5 1 PC Патот Велосипед / Велосипед Гуми / Пневматик Отпорни Виткање Ултралесни Stap Доказ Планина Патот Ве

Превозот Информации : БРОД НА СВЕТОТ1 Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток (Ако ние п

Scroll