Новак
beibehang Сопствени 3D позадина Кинески правец на новиот Кинески мермер 3D jade резба позадина ѕид декорација сликарство

beibehang Сопствени 3D позадина Кинески правец на новиот Кинески мермер 3D jade резба позадина ѕид декорација сликарство

Достапност: Залиха
DEN 947.00
DEN 1632.00

Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. Не позадина ролни. (ширина и висина) . Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување Потсетник; ние не сме одговорни за било царински давачки
Совети : Бразилски пријател, ве Молиме испратете ни го вашиот CPF број под цел;
Руски пријател, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме . Не 10m L и 0. ѕидот mural. Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање).

Параметрите на стоката

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
кинески стил
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Врежана
Шема:
Персоналните Прилагодување
луо:
16654534

Подобро ви се допаѓа

Текстура Крокодили фото позадина,дневна соба тв троседот ѕидот во спалната соба ресторан, бар 3d ѕид мур

5 kg / метар квадратенСостојба : 100% Сосема нов и Висок квалитетLengthx Width = квадратни метри = Цел КоличинаГо пр

ве молиме да ни каже.Драги мои пријатели.Имаме 12 фиксна големина цел Сакате мојата соба стане убава? Ве м

За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема даоставете информации

Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда 3, Контактирајте со нас преку em

3 квадратен метар =3pcs Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.4 eters висина,Брои до грешки,

76 m 2 заокружување 5 : ѕидови и позадина лепак четка Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и соврше

Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare мет

· Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 45stars Ширина и висина.Купувачот мора да ги про

S 140cm (W) x 70 Ви благодарам многу.5 (H) (4'3 "x 2'3") ==== цел 1 парчињаМ 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ====цел 3 парчињаL 250cm (W) x 200cm (H

Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.

Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина ве молиме да ни каже...

99 / метар квадратенБесплатен превозот обичај модерна 3 D фреско ѕвезденото небо на дневната соба во ЖИВО

Ние обично го помине Кина Пост Авиокомпанија Повелбата Слободни (ако треба, ние исто така може да испрат

00 / метар квадратен метар квадратен Ви треба за да купите 7 метри квадратни (7 парчиња).9=7 метри квадратни.

Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот Обично ние испрати пакет преку

76 m 2 заокружување.6 Испорака Thmee Packet во САД : 820 дена Кина Пост Воздух Mail : Околу 45 работен Ден Превозот врем

Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата...

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2...

Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!Позадина на ЛОГОТО екранот Ве молиме директ

Scroll