Новак
LEPIN 15009 домашно Милениче Продавница, Супермаркет Модел Улица на Градот Градежни Блокови Компатибилен 10218 Играчки За Деца

LEPIN 15009 домашно Милениче Продавница, Супермаркет Модел Улица на Градот Градежни Блокови Компатибилен 10218 Играчки За Деца

Достапност: Залиха
DEN 3456.00


Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Ви благодариме!
. )
Опции За Исплата
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Превозот И Предавање
Објектот ќе биде предаден во рок од 3~7business дена по целосната уплата.
Тули број : 2082pcs
Пакет : нема оригинална кутија, нова во запечатен торба,Меур Заврши (Играчки и инструкции испратите заедно.Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Детали За Контакт :
Ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager
П : Зошто се цени толку ниска, што се овие квалитетот предмети и сосема нов?
A : ДА, ќе ја платат ФАБРИКА ЦЕНА!
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија.
Материјал : животна Средина пријателски материјал. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци.
2)Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и othestandards. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.

Параметрите на стоката

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Предупредување:
Нема Јадење
CE:
Сертификат
Бар-кодот:
No
Сертификат Број:
ED170515052CEV1
Број На Модел На:
15009
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
сертификација:
CE
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
LEPIN
Пластични Тип:
ABS
Класификација:
Монтажа

Подобро ви се допаѓа

АвтоЗаклучување Тули, компатибилен со Други Честички / Изградба на Вашиот Сакал / Ако сакате мали цел по

Материјал : БукаГолемина на : 15*16*3.2 CMТежина : 0.65 KGПлаќање1.Можете да ги користите Alipay Зачувам до целосно п

Ви благодариме за вашата поддршка! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay Јас не ги примите објект во време, што т

GOROCK БрендПрофесионални Произведуваат Големи Честички Големи Димензии ТулиМоже Да Се Допаѓа ОваМатери

Напомена : 1 Совршен компатибилен со Assembles Честички Блок Играчки 2 Материјал : Нетоксични, без мирис, безо

Imprtant известување и Совети : Сега постојат многу продавници продаваат секунди во најдобар квалитет на це

Производ модел : 10569Производ материјал : ABS пластикаПроизвод тули броеви : 1342pcsПроизвод packge : нема оригина

mylb 9pcs / постави Нови Одличен Дизајн IQ Мозокот Закачка 3 D Дрвени Interlocking Брус Загатки Игра Играчка За Деца

започнетекрајотКонекција Блокови3 D Сложувалка Зграда Играчки Образовни Интелигенција Блокови за Пода

Ве молиме имајте вратени предмети се КОРИСТИ, НЕОШТЕТЕНИ пред да побара враќање или размена Ако најдете

Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите ) Ги Опциите за плаќање Постојат многу методи за плаќање

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Треба DIY со себе инструкции како да се из

љубов Срце облик LED DIY kit(Вклучуваат Акрилик школка)Напојување : 5v Функција опис Со музика најмалку 10, нај

Повратни информацииВе молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек.Ако

2 : Предмети се испраќаат од Кина користење на воздухопловната, Стигнат до најголемиот број на земји во р

Не брзаат да се направи било лоши коментари Ајде да ви помогне со сите проблеми, вклучувајќи го и целосн

овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде, Нормално на shippment на светот се користи да

Материјал : ЕВА пена материјалБлок Количина : 50 парчињаПакет Бруто тежина : 1.0 kgПакет Големина : 27.5 cm x 22cm x

Генерал одлучи Она што следниот пат кога животните се сместениГлобалната испорака (Освен за некои земј

Поради временскиот јаз, ние може да не се на работа кога ќе се обидете да се зборува за нас Ако не сте зад

Добредојдовте на Зебра се Сеќавам Ние се сеќаваме секоја трансакција, дури и ако само еден мал цел, секо

mylb 739 Pcs Пријатели Авантура Камп Дрво Куќа гуми замав Модел на Градење на Министерствата Блокови Девојка

Scroll