Новак
НОЖ Карбид Горниот Сечилото # 50143403 Juki MO734DE MO735 MO735D Alt# A4142335000

НОЖ Карбид Горниот Сечилото 50143403 Juki MO734DE MO735 MO735D Alt A4142335000

Достапност: Залиха
DEN 234.72


НОЖ Карбид Горниот Сечилото # 50143403 Juki MO734 DE MO735 MO735 D Alt# A4142335000
Ова е Нова Карбид Падна Горниот Сечилото # 50143403 која одговара на следните модели.
BERNINA BERNETTE SERGER МОДЕЛИ - 800, Funlock 003, 004, 003 D, 004 D, 006 D, 007 D, 008 D, 009 D, 700 D, 800 D, 800 DL, 1100 D, 1200 DA, 1300 DC, MO334, MO334 D, MO335, MO613, MO634, MO634 D, MO634 DE, MO654, MO654 D, MO654 DE, 655, 655 DE, 2000 DE, 2500 DCE.
JUKI SERGER МОДЕЛИ - MO613, MO623, MO634, MO634 DE, MO664, MO644 D, MO654 DE, MO655, MO655 DE, MO734 D, MO734 DE, MO735, MO735 D.
Друг Дел Броеви Вклучуваат - A4142-335-000, A4142335000.
бидејќи ние сме агент на кои Тајван фабричките и имаме голема количина,
значи имаме добра цена предност и нашите производи се поевтини
од оние копија pressers предвидено од страна на други добавувачи во Кина
Ние може да понуди речиси 650,000 различни машина за шиење делови и прибор ( со добар квалитет)
ако постојат некои објектот што сакате да ги купите, но не на нашата веб-страница ,се чувствуваат слободни да ја пратите e-mail на нас, ние ќе провери дали тоа е во парк и да ви одговори во рок од 3hours

Параметрите на стоката

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Комплет За Шиење
Употреба:
Шиење

Подобро ви се допаѓа

Шопинг Водич Додади во кошничка > continue референци > View шопинг количка > Провери сите предмети > Купи сега >

дел # : B9117012000Б=270010 B 25 компјутери Висок Квалитет Директно Бод Индустриска машина за шиење Bobbins...

НОЖ Горниот Сечилото # H004131 Pfaff 4842 4852 4862 4872 4874 Alt# 39600160 Elna +Ова е Нова Горниот Сечилото # H004131 која одговара н

​5pcs Челик Кука игла threader помош за рака шие Лента везови крстот x крои шиење DIY алатка занает везана сетВн

НОЖ # H010676 Пониски Сечилото Elna 604 E 614 DE 624 DSE 644 704 E 704 DEX Pfaff 4842Ова е Нова Пониска Сечилото # H010676 која одговара

НОВА ПОНИСКА НОЖ ЗА BERNETTE FUNLOCK 004 ДЕЛ Не 50145403Ова е Нова Пониска Сечилото # 50145403 која одговара на следните м

​10 PCS / 1 многу добар квалитет на крстот бод алатки пенкало refills водабазирани мастило две големини и serven б

Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одгово

НОЖ Пониски Сечилото Serger # 141000331 Бела 1500 1600 1634 1634 D 4500Ова е Нова Пониска Сечилото # 141000331 која одговара на с

Карактеристики : 1 Издржливи и практична2 Идеални алатки за домаќинка да сплетам,многу корисно за плетењ

480m 0.5 mm 500 D Кожа Шиење Восок Тема Polyster За Занает Поправка на ЧевлиФункција : Може да се користи за да се ши

Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови Ве молим

Машина За Шиење Serger Горниот Нож 141000375 Бела Опис На ПроизводотМашина за шиење Serger Горниот Нож 141000375 Бела

Retail & трговија на Големо Мода Bling Bling Сончоглед Sunburst Цвет Зголемувачот лупа Monocle DIY Шиење Везана моден дод

Ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас Време на испорака : CPAM и CPAP ќе потрае околу 1525 рабо

Ние ќе ви даде најдобра цена Ви благодариме Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.Ако не сте за

дел # : EF0613220000 алтернатива дел број се : 090460040020,090460040031 ОВОЈ ОГЛАС IINCLUDES : 50 PCS #EF0613220000 Сосема нов висок квали

Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ...

Scroll