Новак
Живописни emulational борови штица дрво кат фотографија позадина позадина корави штица позадина Д-9556

Живописни emulational борови штица дрво кат фотографија позадина позадина корави штица позадина Д-9556

Достапност: Залиха
DEN 499.00
DEN 768.00

Забелешка Бразил зема 40-90 дена.За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат.
П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба?
A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.
Тоа е префериран избор за фотографи. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
.Обично треба да се испрати на сад 12-20 работни дена, Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас.
Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. С&П П : Што е разлика помеѓу тенки винил(уметност ткаенина) и полиестер?
A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен;Може да се користи само за внатрешна фотографија;Повеќе за еднократна употреба.
П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене?
A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка.Може да се прилагоди на секоја големина 4.
П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба?
A : Можете да ги испратите на сопствени информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки.
За нашиот бренд HUAYI Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.Поради не-рефлективен, тоа е погоден за внатрешна употреба.Валани испраќање позадина 3.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.
Памук Полиестер ( Повисока Цена ,ве молиме контактирајте со продавачот ако сакате )
Споредете на уметноста ткаенина позадина, памук, полиестер се перат, трајни лесна,reuseable ,количка,не рефлексивни,јасно и навремено бесплатно!
Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.

Параметрите на стоката

Големина (мм):
5x5ft, 4x6ft, 5x7ft, 5x10ft
Број На Модел На:
д-9556
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Бренд Име:
HUAYI
Тип:
компјутер за печатење
Материјал:
уметноста ткаенина

Подобро ви се допаѓа

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

Вашата цел вкупниот не вклучуваат било царинските надоместоци или давачки.Вид Забелешка : За форма и ст

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како мо

Додавање на врвот / дното џеб или дупка 2.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви Ако ви треба custom background в

ако не се задоволни со трансакцијата,ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене ,јас ќе одг

Ви благодарам многу! тоа е лесен и пренослив, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стој

Сите видови на backgound се лесна рок од 3 Метри!!(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите с

П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене? A : Ние треба 24 работни денови да се произведуваа

Олово време е 12working дена,pls бидете трпеливи за да добиете тоа.Предмети ќе бидат светлина и преносни, што г

Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент Нашата позадина е

Убаво боја, висока резолуција & силна артикулационите Поради екранот и осветлувањето се различни, висти

Слични Производи : Спецификации : Материјал : Политкаенина(винил крпа 100% полиестер)Материјал Тежина : 110 G

Слични Производи : Спецификации : Материјал : Политкаенина(винил крпа 100% полиестер)Материјал Тежина : 110 G

Може да се прилагоди на секоја големина 4.Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе

Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас Нашите дизајнери може да дизајнира разли

Слични Производи : Спецификации : Материјал : Политкаенина(винил крпа 100% полиестер)Материјал Тежина : 110 G

Слични Производи : Спецификации : Материјал : Политкаенина(винил крпа 100% полиестер)Материјал Тежина : 110 G

Може да се прилагоди на секоја големина 4 Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум мож

Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина

Ако се е точно, можете да цел овој производ директно Тоа е префериран избор за фотографи Во исто време,б

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како мо

Scroll