Новак
Топла Продажба Воздух Цевка Акустична Цевка 3,5 мм Моно Слушалка Handsfree за Iphone,Samsung,HTC Мобилен телефон

Топла Продажба Воздух Цевка Акустична Цевка 3,5 мм Моно Слушалка Handsfree за Iphone,Samsung,HTC Мобилен телефон

Достапност: Залиха
DEN 720.00


Ако сакате курир/изразат превозот со ЕМС или DHL, ве молиме контактирајте не за цена. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на максималните периоди на работа. Во овој случај, ниту однос на фактура ниту приемот ќе бидат вклучени во пакетот.
Земјата Прибл.
Воздухот Цевка Акустична Цевка 3,5 мм Моно Слушалка Handsfree за iphone,Samsung,HTC Мобилен телефон
Компатибилен со : За iphone,Samsung,HTC Мобилните телефони.
Враќање упатства се како што следува : - точка(а) мора да се врати во нова состојба и со сите оригинални производителот на пакување, вклучувајќи krabičkách, кутии, упатство за употреба, празно гаранција картички.
Ние брод од страна на Кина Пост Воздухопловната или Speed Post или DHL . Сите врати item(s) мора да биде заградена и се одликува безбедно за превозот.

Параметрите на стоката

Разговор Опсег:
No
Тип:
Додатоци
Бренд Име:
HIROYASU
Складирање Канал:
No
Димензии:
No
Is_Display:
No
Фреквентен Опсег:
No
Број На Модел На:
ТЦ-03
комуникација:
Жичен
Конектори:
3.5 mm МОНО
Стил:
Во Уво
Функција:
Поништување Бучава
Компатибилен со:
Apple Iphone,Samsung,HTC
боја:
Црна

Подобро ви се допаѓа

Овие трошоци се на купувачот одговорност Превозот : 1 Ние брод на Alixpress адреса на САМО Ние се стремиме се

Рака Рачни Рамо Звучник Микрофон за Kenwood РадиоВоки Токи за Т480 HX ТМ231 Т990 S Т2000 X Круг 8пински MC43 SОпис : Јасе

Ве молиме НЕ го напушти Неутрални или Негативни повратни информации пред да не контактирате ако имате б

12cm GPS Антена за полнење за MOTOROLA Tetra Радио МТН800И & MTP850 800 MHz Црна1 Сите на нашите предмети се Сосема Нови.2 Фр

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Техничка Спецификација Фреквенција : 136174 MHz Стекнат : 2.15 d Bi Max Моќност : 20 WATTS V S W Р : LESS1.5 Конектор : BNC / SMAМАШ

ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.2 Ние ќе организира стоки за вас во рок од 13 работни дена nomally Би

Про Рамо Далечински Звучник Микрофон Микрофон PTT за Kenwood двонасочна Радио TK2402 TK3402 TK3312 TK2312 NX220 NX320 NX240 како

Прогласи Вредност : Нормално, ние ќе ги прогласи пониска цена за производот Вашата цел адресата МОРА да

Нагоја UT106 144 / 430 MHz SMAЖенски Двојна Бенд UHF / VHF Мобилен АнтенаОпис : за Продажба е 100% Сосема Нов НАГОЈА Супе

Овој Дијамант Т750 стил надворешен звучник има switchable бучава филтер и исклучување на звукот Погоден за ва

Автомобил Батерија Полнач Eliminator Адаптер ЗА PUXING PX328 PX777 PX777+ PX888 PX888 K Црна Производ Вовед : Таа овозможува р

4 VРежим на работаЕдноставен или полудуплексДимензии(Ш x В x Д)116.Превозот Политика : Оваа ставка ќе биде п

1.100% Сосема нов & висок квалитет 2.Звучник Микрофон за Kenwood Мобилен Радио 8Пински RJ45 Plug KMC30 3.Тежина : 181g 4.Бој

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаУниверзална RIBПомалку од 5 ВО 1 Програмирање Кабел HKN9857 за полн

Доколку купите повеќе од 410pcs радија, ние може да се користи на курирската служба DHL или други Изразат как

Телескопски и обична антена вклучени може да бидат меѓусебно и лесно да се размонтираат и носат...

8 Фреквенција Стабилност 2 Антенски приклучок тип : ПА239; Спецификација : Бенд ВВ898 Двојна Бенд Фреквенциј

Оригиналниот Bao Feng 7.4 V 1800 MAH Liion Батерија за УВ5 R / UV5 R Плус / UV5 RAКлиенти од надвор од руската Федерација;Кир

Техничка Спецификација Фреквенција : 136174 MHz Стекнат : 2.15 Max Моќност : 20 WATTS V S W Р : LESS1.5 Конектор : BNC / SMAМАШКИ

Прифати размена во рок од 7 работни дена откако сте ја добиле нашата услуга representitive ќе ви помогне.Нашите

Ние секогаш се трудиме да го избегне забавува за време на царинење и законски да се минимизираат или ели

LED дисплеј3.0 cm , и задржи вашето лице Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот комента

Батеријата Eliminator за полнење За Motorola XBR MOTOTRB Серија Радио Xi RP8268 DP3400Батеријата Eliminator за полнење за Motorola XBR MO

Scroll