Новак
2017 Висок Квалитет на жените Накит Зголеми Златна боја Кристал Пломба Студ Earring За Жените Партија Мода Високи QualitJewelry

2017 Висок Квалитет на жените Накит Зголеми Златна боја Кристал Пломба Студ Earring За Жените Партија Мода Високи QualitJewelry

Достапност: Залиха
DEN 216.00
DEN 287.52


Следете нас

Параметрите на стоката

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Бакарни Легури,Сребро.
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Број На Модел На:
eh29
Материјал:
Никој

Подобро ви се допаѓа

Здраво пријател!Добредојдовте на Trustdavis!Ние може да направи dropshipping и да ги прилагодите за вас.За нарачка

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

значи, вие не треба да се прашање на спор.Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување

Ќе го добиете она што го плаќаат.Вреди секој денар од неа .Ние не се натпреваруваме со слични производи п

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато ПозлатенГолемина : ве молиме видете на сликаОвој накит

Цена мандат : ФОБ QingdaoПостојат 4 причини за вас да се избере нас : 1.Испраќање на потврди примерок за вас , д

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

Злато Боја Долго Лили Бел Цвет Обетки За Дами Earings Мода Накит Кубни Циркони Уво Студ Партија Свадба Дода

Пред целние ќе испрати нов дизајн за вас2.Испраќање на нарачката до насУслугата ние снабдување : 1.Ако ва

Сребро Целосна Кубни Циркони Цвет Студ Обетки Јасно Материјал : еколошки бакарни легури Висок квалитет

Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост В

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

Нашата компанија има голем број на самото место инвентарако вашата цел количество во нашата инвентар к

Дрвото Форма Студ Обетки Црвено Виолетова Боја Кристално Јасно Кубни Циркони Уво Ноктите Кристал Мода

Scroll