Новак
Фокусна должина 76.2 мм, 3 инчен Дијаметар 20mm ZnSe ласерски фокус објектив за CO2 laser engraver Машина Машина

Фокусна должина 76.2 мм, 3 инчен Дијаметар 20mm ZnSe ласерски фокус објектив за CO2 laser engraver Машина Машина

Достапност: Залиха
DEN 854.00
DEN 959.52

Кол 20mm Фокусна 76.2 mm Znse Објектив за Co2 Laser Инструмент Ставка Опис : За Co2 Laser Гравирање и Машина за Сечење на Материјалот : Znse Дијаметар : 20mm Фокусна Должина : 76.2 мм Цена за еден компјутер Znse Леќа Кол 20mm Фокусна Должина 76.2 mm Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат на истиот ден по добивањето на уплатата. Ние ги испратите на налози од страна на Пост Mail со следење на број. Ако ви треба Изразат Испорака ве молиме известете преку Порака. Сите пакети се придружени со Следење на број. International Shipping се обично 15-60 дена во зависност од вашата земја локација, и Царината во вашата земја се земе време премногу. Се враќа : ве Молиме контактирајте со нас ако сакате да вратите нешто. Се враќа ќе се прифаќаат само ако објектот е во нова состојба и во тоа е оригиналниот пакет. Реконструкцијата се направи што е можно на стока се вратени. Ние НЕ нудиме надоместоци за враќање на такси превозот. Повратните информации : Ние ја напушти автоматски позитивни повратни информации, по добивањето на еден од вас. Примена : Ние сме искрени, сериозни и со почит затоа што се работи за бизнис, кој ги цени искреност и професионалност од своите купувачи. Ве молиме бидете сигурни да купите дополнителни делови за иднината, за да се избегне конфузија и можни непријатности. Ние ја благослови вашиот бизнис. Ви благодариме за Вашата Поддршка.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
CNCCheap
Дијаметар:
20mm
Број На Модел На:
Леќа
Употреба:
Оптички
Обликот:
Менискус
Фокусна Должина:
63.5
Материјал:
ZnSe
Структура:
--
Состојба:
Бренд Нови
is_customized:
Yes
Дијаметар:
20mm
Материјал:
ZnSe
Фокусна Должина:
76.2 mm
Примена:
Се користи за Ласерски Машини
Потекло:
произведено во Кина
Пакет:
1pc
Бесплатен превозот :
Yes

Подобро ви се допаѓа

1064nm Вкупно Одразуваат Огледало за YAG Означување Машина Одразуваат ОгледалоПроизвод СликаКонтактирефл

Осигурување : Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.%Материјали : ПММА

Mo Огледало 3pcs Дијаметар 25mm Co2 Laser Огледало објектив за ласерско сечење дел Mo ласерски огледалоМатеријал

Biconvex Леќа Дијаметар 17.5 mm Фокусна должина 15mm пластични Оптички Леќи за LEDДијаметар : 17.5 mmВнатрешен дијаме

Висок ритам густина овозможува поголем квалитет на сликите.Тоа ќе ни помогне многу да се направи бизнис

Услуги на клиентите : 1.%Материјали : ПММАБоја : ТранспарентнаФабриката слика како што е подолу : Ние ќе се

Кол 20mm Фокусна 50.8 mm САД Znse Објектив за Co2 Laser Инструмент Ставка Опис : За Co2 Laser Гравирање и Машина за Сечењ

Fresnel леќи компромис помеѓу ефикасноста и квалитетот на сликата.Ние сме професионални fresnel леќа фабрика ,

Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.Превозот информации : Ние обичн

Купувачот може да го врати неисправни точка за размена, но мора да се вратат објект во рок од 7 дена по пр

Повратни информации : 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на св

EMS 612 дена пристигна;2 Сите предмети што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред ти

%Материјали : ПММАБоја : ТранспарентнаФабриката слика како што е подолу : Ние ќе се обезбеди прво одделен

Кварц Материјал Заштитен Објектив за YAG Ласер1> Материјал : Кварц2> Дијаметар : 36 mm3> Дебелина : 5 mm4> Филмот :

Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму Клиентите треба да б

Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.Осигурување : Купувачи се одгов

UPSот, DHL, TNT 48 дена пристигна;3.Повратни информации : 1.Услуги на клиентите : 1.Ние може да се направи произво

Scroll