Новак
100 парчиња/многу DIY 10G крем тегла, козметички сад, пластични шишиња,примерок тегла

100 парчиња/многу DIY 10G крем тегла, козметички сад, пластични шишиња,примерок тегла

Достапност: Залиха
DEN 192.00


Производ Детали
Од Кол : 3.3 cm
Внатрешниот Кол : 3.1 cm
Висина со капа : 1.6 см

Параметрите на стоката

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Пластични Тип:
PP
Мирудии Сад стилови:
маска
Големина:
S
Материјал:
Пластични
Капацитет:
0-100ml
Функција:
Еко-Пријателски
Пакување:
>10
Број На Модел На:
Триста шеесет и осум
Употреба:
jar

Подобро ви се допаѓа

Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 дена од нарачка За повеќето од земјите трае околу 1530 дена, ако не м

Добредојдовте на RHS Официјалната продавницаФабриката за Директна Продажба Различни Бои нестап пластов

Материјал : Пластика (PET) Капи Боја : Микс 11 Бои (Вклучуваат Зелена, Бела, Црвена, Сина, Портокалова, Жолта,

,ве молиме според фактичката состојба;3 Пакет се вклучени 1 x Пен Носителот Сад1 Pcs Пен Носителот Сад Метал

snuff шише Внатре сликарство Одат во странство подароци специјалност на Кина Рачно изработени Културни у

Не се Држи на Силиконски Восок Сад Dab Тегла 6 ML со Акрил Транспарентен Случај Восок Паричникот Складирањ

Плоштад Масна масло Силикони длабок сад контејнер или Dab восок тегла,екстракт bho Нестап на Силиконски во

Опис на производот : Боја : Јасно Материјал : пластични Пакетот вклучува : 10 PCS 268ml Шишиња

Ви благодариме за вашиот поддржува.Повратни информации : 1) Како вашата повратна информација е навистин

Добредојдовте на RHS Официјалната продавницаголемопродажната цена на силиконски тегли сад за чад стакл

Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.50мл Стаклени Шишиња

Добредојдовте на RHS Официјалната продавницаХрана одделение Nonstick 6+1 силикони кутија за испарувач сува т

6ml Силикони се Концентрира на нафта Контејнер или Не држи Восок од Нафта Крем Тегла Dab или Масна масло те

Answer : ___________________________ NOTE : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Немаат Следење на Информации Ако Ви Треба Валид

Добредојдовте на RHS Официјалната продавница7ml Евтини, на големо силикони контејнери тегли за восок / мас

мејсон тегла дупка капаци Тие се совршен придружба на бебе туш, булчински туш, роденден, двор СКАРА, селс

3ml Мулти оддел Силикони се Концентрира Контејнер и Не се држи Големи Лего Стил Восок од Нафта Крем Тегла

Употреба : Стаклени Шишиња, Парфеми Шишиња, Мини Уметност Jas, Боја Шишиња,Шишиња, Привезоци, Стаклени Шиш

Повеќе од 100pcs ќе испрати DHL бесплатен превозот.Ние од фабрика,им понуди на сите OEM прилагодено.Карактери

Дизајнирани специјално за Домашна Кујна Доаѓа со нерѓосувачки челик лажица На Cruet се направени од издрж

Scroll