Новак
Фабрика Цвеќиња Париз Перница Се Зголеми Збор Перници Кинеската Традиционална Дневна Соба Декорација Фрли Перница Покрие Квадратни Памучна Мешавина

Фабрика Цвеќиња Париз Перница Се Зголеми Збор Перници Кинеската Традиционална Дневна Соба Декорација Фрли Перница Покрие Квадратни

Достапност: Залиха
DEN 159.00
DEN 186.72

Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест (освен за бесплатен превозот). Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната.
100% сосема нов и висок квалитет
Облик : Плоштад
Големина : 45см*45см
Тип : Перница маска
Ве молиме овозможи мало отстапување за боја и мерење!
Ве молиме разбирање, ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 PC Перница маска
Плаќање
100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучуваат целосно име и презиме, адреса, пост код, телефонски број, стоките ќе бидат испратени на адресата што ја остави во ред. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ако сакате да се плати од страна на други начини, ве молиме контактирајте со нас.Такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачи. Поддршка на мало и на големо, и можете да ја користите вашата сопствена слики. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба, ако тоа не ви одговара на вас, ние само го прифати на оштетени објекти.
Враќање & Политика За Наплата
Враќање/Поврат е прифатена во рок од 7 дена.
Фабрика Цвеќиња Париз Перница Се Зголеми Збор Перници Кинеската Традиционална Дневна Соба Декорација Фрли Перница Покрие Квадратни Памучна Мешавина
Ние си имаме свој фабрика, имаат многу години на poduction искуство. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Параметрите на стоката

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Техника:
Рачно изработени
Стил:
Обична
Бренд Име:
Шарени Булдог
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
M0930
Материјал:
Лен / Памук
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Печати
Употреба:
Игри Чаир
Материјал:
Полиестер лен
Големина:
17.7 inch
ткаенина боја:
Беж
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар, шопинг центар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче, Кино
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Модел 1:
Неколку Црвени, Розови Зелена Сива
Шема 2:
Љубов Остава Моден Стил

Подобро ви се допаѓа

Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве

7inch (43cmx43cm)·Облик : Плоштад·Затворање : Скриен патент·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (пе

3(W) ИнчиНевидливи патент на дното на перница маскаМоделот е само на предната страна на страна , на грб е б

45x 45см Материјал : Памук, лен мешавина Боја : Како слики show Note : 1 Бараме дека ќе контактирајте со нас ведна

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Згодна фустан зака

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Предната страна печатени, празно задната страна [Миење температурата] : под 40 ° C (помалку од 86 ° F) На тежи

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема д

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Гроздобер Перница Покрие Шарени Пролет Gardon флорални Птица Перници За Троседот Седиште Едноставна Дома

2016 година Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен кучиња Бож

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ајфеловата Кула си

Scroll