Новак
MS380 MS381 Бензин Синџир видов Резервни Делови 5PCS Доводната Цевка Воздух Црева Mainfold

MS380 MS381 Бензин Синџир видов Резервни Делови 5PCS Доводната Цевка Воздух Црева Mainfold

Достапност: Залиха
DEN 480.00


MS380 MS381 Бензин Синџир видов Резервни Делови 5pcs Доводната Цевка Воздух Црева Mainfold
5pcs доза mainfold
Може да се направи со плаќање од страна на T/T, Кредитни картички (Visa или Master Card), Western Union и Paypal.
1.Објектот треба да биде испратена во рок од 24 часа од јасно плаќање примени, Освен за време на викендите и банката
празници.
2.Стоката се обично се испраќаат преку Кина пост воздух mail. Тоа ќе потрае околу 15-25 работни дена за Европа Земја ,на другите земји за 25-50 работни дена. Ако ви треба добра итно ,pls контактирајте со нас
и да одберете други превозот начин,како што курирската служба DHL,FEDEX и ЕМС,итн и плаќаат екстра товарни полнење(околу 6-9
денови пристигнуваат вас).Сите наши предмети се сосема нови, освен ако поинаку не е наведено во нашите опис.
1. Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. Врати објектот има да биде нов, и во неговата оригинална состојба. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. ,Купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе рефундирање на целиот износ. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
2.Купувачот ќе биде одговорно за превозот цена да се врати на предмети.
1.Многу ви благодариме за купувањето! Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и ни остави позитивен фидбек.Благодарам многу
2. Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе одговор во рок од 24 часа да го
решавање на проблеми.

Параметрите на стоката

Тип:
Пол Пили
Број На Модел На:
MS381 MS380
сертификација:
CE
Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
2-мозочен Удар

Подобро ви се допаѓа

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 50gЗа STIHL Пила MS170 021 023 025 017 MS210 MS230 MS250 MS290Пакето

Нови Резервни ДеловиПакет Содржи : 1*Спојки Тапан Игла ИмајќиОдговара : Кинески Пили 5200 4500 5800 58cc 52cc 45cc Tar(Б

Одговара : Husqvarna 136 137 141 142 пилаПакет содржи : 1 стартер маскаТежина : 160gГолемина : Како на сликатаЗАБЕЛЕШКА

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 312gЗа STIHL 017 MS170 018 MS180 ПилаПакетот Вклучува : Car

1 висок квалитет и ниска цена2 добар по продажба на услугиАмортизерите за 45cc, 52cc 58cc KOMASTU пила

Состојба : 100% Сосема Нов & Hight КвалитетГолемина : Како На СликатаПакет Се Вклучени : 1* CrankcaseЗаменете ОЕМ Бр

Одговара : Husqvarna 51 55 55 Rancher ПилаГолемина : Како СликиТежина : Околу 60gПакет Содржи : 1* Филтер За ВоздухЗабел

Опис : висок квалитет на палење серпентина одговара H365 H372 бензин пилаКоличина вклучуваат : 1 BUC палење се

100% Нови И НекористениОдговара Хонда GX35 мотор Хонда UMK435 strimmerПакет Содржи : 1x ЦИЛИНДАР на ГЛАВАТА ПОКРИЕ &

25cc Пила спојки.1 ПАРЧЕ.Бидејќи Кина пост пораст на превозот на товар, веќе изгуби цена, бидејќи ние не се

Пакетот Вклучува : 1* Crankcase Заптивка1* Цилиндар Заптивка1* Пригушувач Заптивка2* Carburetor Заптивка2* Нафта Печ

100% Сосема Нов Тежина :  За 110g Пакетот Вклучува : Како Слика Одговара : STIHL 180 MS180 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споре

Опис : КИНЕСКИ ЕВТИНИ H365 H372 ПИЛА РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ВРАТИЛО NEELE ИМАЈЌИКоличина вклучуваат : 10 КОМПЈУТЕРИ ВР

Состојба : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетНовата Замена На ДеловиЦилиндар Понесе : 45mmПакетот Вклучува : 1*

Кинески синџир видов 5200 синџир видов делови цилиндар 45mmБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТголемина : 45mmМоже да се напра

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 195gЗа STIHL 038 MS380 MS381 ПилаПакет Содржи : 1* Carburetor1*

Одговара : Партнер 350 351 ПилаГолемина : Како На СликатаПакетот Вклучува : 1* Хидрати1* Доза Колектор1* Филте

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаОдговара : ХОНДА GX35 GX35 NT HHT35 S ~ 28400Z0 Z003Пакетот Вклучува :

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаОдговара : Echo PB770 PB770 H PB770 T Ранец КомпресориMPN : A021001870Пак

Новата Замена На ДеловиГолемина : Како На СликатаТежина : Околу 150gПакет Содржи : 1* Спојки СобраниеОдгова

Новата Замена На ДеловиКлипот OD : 52mmPin OD : 12mmТежина : Околу 710gПакетот Вклучува : 1* Цилиндар1* Клипот1* Pin1*Прс

Големина : Како На СликатаТежина : Околу 150.00 gПакетот Вклучува : 1*CarburetorОдговара : HUSQVARNA 281 288 ПилаЗабелешка

Scroll