Новак
Нови DC 12v 10A реле 1CH канал безжични RF Далечински Управувач Switch Предавателот и Приемникот за Безжичен систем 4028

Нови DC 12v 10A реле 1CH канал безжични RF Далечински Управувач Switch Предавателот и Приемникот за Безжичен систем 4028

Достапност: Залиха
DEN 874.00
DEN 970.56


Пакет се Вклучени : 3 x Приемникот 1 x Предавателот. Тоа може да научат повеќе од 12 КОМПЈУТЕРИ 2262 или 1527 чип со различни код безжичен далечински контролер.) Учење и отстранување метод :
1. Delete remote control метод : Чувајте притискање на учење копчето за за околу 8 секунди, индикаторот светлина филтерот за да го исклучите, а потоа кодот што научивме досега ќе бидат избришани. Притиснете го копчето за учење копчето за едно време, на индикатор светлото филтерот за да го исклучите. Примачот Канал : 1 CH Напојување (Оперативен Напон) : DC 12 V Реле : 10 A/250 V AC, 10 A/125 V AC, 10 A/30 V DC, 10 A/28 V DC Чувствителност : -105 d Bm Оперативни Температура : -40'C ~ +80'C Големина : 35 mm x 32 mm x 17 милиметри Излез начин : Бутване, Авто -заклучување е Прилагодлив Работа/излез начин : за да се Префрлате/Авто-Заклучување : Прес->On (вклучено); Притиснете повторно->Исклучување Притиснете едно копче за едно време работи/НА, притиснете го истото копче повторно е stop/ИСКЛУЧУВАЊЕ. 1 channel switch(приемник) потребите 1 копче на далечинскиот управувач (предавател). Еден/Бутване : Притиснете и задржете->On (вклучено); Ослободување->Off продолжи со притискање на едно копче работи /НА, олабави вашиот прст е stop/ИСКЛУЧУВАЊЕ. Притиснете кое било копче на далечинскиот контролер, индикаторот трепка два пати и се исклучува. Предавателот Канал : 1 CH Далечински Управувач Растојание : 0-50m (ве Молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша, тоа ќе се зголеми и да падне за 10%-50% со блок и сигнал пречки. Тоа значи дека ќе го научат тоа успешно.
Нови DC 12v 10 A реле 1 CH канал безжични RF Далечински Управувач Switch Предавателот и Приемникот за Безжичен систем 4028
Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls остави порака во рамките на својата цел, ви благодариме!
Спецификација :
1.) Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција : 315 MHz или 433 MHz (Default 315 MHz) Напојување : 2 X 3 V копчето мобилен батерија (НЕ се вклучени) 2.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Бренд Име:
MITI
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
Нови

Подобро ви се допаѓа

Кога индикаторот менувачот, ние внесете учење држава.Постои учење копчето на контролниот панел на допи

Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

SN04P (PNP НИКОЈ)Димензии : 18*18*36 ммСетилните растојание : 5 mmТест предмети : метал (бакар · железо · алуминиумс

Новиот Дизајн DC 12 V 1 CH Мали Канал Безжичниот Далечински Управувач Радио Switch 433mhz Предавателот Приемник 200

100 PCS 5 MM дијаметар меркур се префрлите со следење на број

Тоа може да научат повеќе од 12 КОМПЈУТЕРИ 2262 или 1527 чип со различни код безжичен далечински контролер...

Ја брише меморијата далечински управувач : Континуирано задржете учење копче за 8 секунди, додека индик

GY0000942Спецификација : Сосема нов и висок квалитет!Напон : 12 VDCНапон спектар : 10 VDC ДА 20 VDCНоминална оптовару

PBS latching switch 11 зелен круг копчетоИмаат заклучување копче 3 (притиснете аудио)1000pcs / многу

Ве молиме repack објектот внимателно Гаранција и Враќање : 1).Сите големи кредитни картички се прифаќаат,и с

1 channel switch(приемник) потребите 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) (1 channel switch(приемник) треба 1 к

EMAIL : [email protected] : mp34791Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме конт

Тоа може да научат повеќе од 12 КОМПЈУТЕРИ 2262 или 1527 чип со различни код безжичен далечински контролер.) К

Нов и оригинален E3 TST14 ORMON Фотоелектрически switch 1224 VDC 2 MНАПРАВЕН ВО ЈАПОНИЈА.Дел производ цени и акциите н

Предавателот Канал : 1 CH Далечински Управувач Растојание : 20200m (ве Молиме да забележите дека е идеална од

(1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател) Постои учење копчето на контрол

1 Банда 2 Начин Wallpad Луксузен Хотел White Калено Стакло велика БРИТАНИЈА Стандарден Двоен Контрола Push Копче

4) ја Оваа опција може да се запознаат со различни кодирање на далечински контроли (како што се 2262,1527 и др.

Coswall 20 A Прекинувач Со Неонски Висока Моќност Conmutador Кујна Бојлер Push Копчето Ѕид Вклучите клима Акрилик Pan

Брод на светот во 1224 часа по уплатата завршен примени,пристигне во повеќето дестинации 6 Сите предмети в

1000 PCS Тактилни Притисни Копче за Префрлање Еден Такт 12*12*5mm 12x12x5mm

Карактеристики : Ниска цена, ниска потрошувачка на енергија , две алкални батерии може да се користи 4 ме

Scroll