Новак
Лаптоп/Ultrabook Тастатурата За Acer Стремат V5-131-2682 V5-131-2629 V5-131-2887 V5-131-2473 НАС Верзија

Лаптоп/Ultrabook Тастатурата За Acer Стремат V5-131-2682 V5-131-2629 V5-131-2887 V5-131-2473 НАС Верзија

Достапност: Залиха
DEN 659.52

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во ebay,и ние ќе ви одговори што на време!
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.11 D, NSK-R11 SQ, V128202 CS1, PK130 RO1 A00, NSK-R15 SQ ZHG 9 Z. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме
Компатибилен Со :
Го Замени Дел Броеви :
NK. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Параметрите на стоката

Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
V5-131-2682 V5-131-2629 V5-131-2887 V5-131-2473
Компатибилен Бренд:
Acer
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Нови
гаранција:
една година
Квалитет:
Високо - Целосно тестирани пред да брод!
Превозот:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
распоред:
US

Подобро ви се допаѓа

Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.Компатибилен Со : Нова Таста

Бренд Нови Шведска шведската тастатура+100pcsтастатура завртки За Mac Book Air Само 11,6" A1370A1465 20102015 Години Тести

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да вли

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

Еден Дел од нов лаптоп тастатура90 дена Гаранција и Тестирани работиНие ќе се обидеме потрудиме да ви по

Изгубени поради undelivered адреса, тоа е одговорност на купувачот Ве молиме проверете со вашиот земјата цар

Состојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови Боја : Црна

Еден Дел од нов лаптоп тастатура90 дена Гаранција и Тестирани работиНие ќе се обидеме потрудиме да ви по

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба

дел од производ има голем број на производители, различни производители на тастатурата, некои од локаци

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестира

Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактира

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со

Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен со

Состојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови Боја : црна Тежина : 0.35 кг Пакување : Картон време на Испорак

Scroll