Новак
100pcs/многу M3*8*4.2 Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка

100pcs/многу M3*8*4.2 Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка

Достапност: Залиха
DEN 316.32


Ова е за една кеса на 100 парчиња на Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка.
Големина : M3 x 8 x 4.2 mm
(3мм Внатре х 8мм Висина x 4.2 mm Надвор) Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испорака или бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба. За Квалитетот на Сите линии за производство на соодветна контрола на квалитетот и QA/КК инспектори работат самостојно. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Конечно, ви посакуваме среќен шопинг.

Параметрите на стоката

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
100pcs/многу M3*8*4.2
Бренд Име:
Junter
Тип:
knurled нут
акција:
Заклучување
Материјал:
бакарни легури
Тип:
knurled нут

Подобро ви се допаѓа

Бренд KINGLAND Материјал 304 од не ' Рѓосувачки Челик Објект Крило Орев Површината Ниту еден Стандард DIN315 Пак

Ова е за една кеса на 100 парчиња на Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка.Гол

50pcs м8 челик со оксид хексадецимален црна страната орев DIN6923 хексадецимален нут со прирабница

Ова е за една кеса на 1000 парчиња на Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка.Го

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку интернет или email на нас.Ви благодариме

Подебели широк опрема и занитвам заварување creats повисока брзина на мелење и подолг живот.Тркала каракт

100 PCS М1.4 / м1.6 месинг вметнете орев / knurled орев / круг орев за инјектирање калапиПредметите ќе бидат испр

Број на модел : 100pcs / многу DIN6923 M6 Стандард : DIN6923 Материјал : Никел Позлатен Јаглероден Челик

50pcs м12*24.5 челик, со жолта цинк countersunk занитвам орев вметнете нут

Ова е за една кеса на 100 парчиња на Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка.Гол

Ова е за една кеса на 1000 парчиња на Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка.Го

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку интернет или email на нас.Ви благодариме

А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја по

Бренд KINGLAND Материјал 304 од не ' Рѓосувачки Челик Објект Око Орев / Прстен Орев Површината Ниту еден Стан

SOA8324 Thruдупка standoffs,алуминиум 6061,природата, PEM стандард,направени во кина, во парк.Кои ги користат докажан

Предмет : M5x10 Навој Вметнете Орев Мебел Завртки За Дрво Хексадецимален Штекер Завртка Flanged Бодликава Цин

SO4М3.58 Прекудупка standoffs ,Sвакуум термички третман,природата,PEM стандард,направени во кина,во паркКои ги ко

Вкупна Големина : 30 х 30 x 15mm / 1.2 х 1.2 х 0.6 инчен(L*W*H)Материјал : PEНето Тежина : 112gИме На Производ : Плоштадот Це

M4 / М5 / M6 / М8 / M10 DIN6926 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексагонална Страната Орев Хексадецимален Најлон Анти Лиз

Големина На Хексагонални Род Copling НутДетали За Хексагонални Род Copling НутИспорака На предмети ќе биде ис

Ова е за една кеса на 100 парчиња на Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка.Гол

SOAм3.54 Прекудупка standoffs ,,алуминиум 6061,природата, PEM стандард,направени во кина, во парк.Кои ги користат до

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликЕдиница : mm Големина D d0 d Dk K L H(Возбудлив дебелина ) М3 3.0 5.0 4.9 7.0 0.8 9.0 0.5

Ова е за една кеса на 1000 парчиња на Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка.Го

100pcs м5*12 челик, со жолта цинк countersunk занитвам орев вметнете нут

Забелешка : следните вредности за една серија на прирачник за мерење, постои одредена грешка, умот или в

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку интернет или email на нас.Ви благодариме

Големина На Шприцоване Круг Knurled Вметнете Оревиd=М2.5 D=3.8 mm H=8ммДетали На Шприцоване Круг Knurled Вметнете Оре

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на February M14 М16 M18 M20 304 од не '

20pcs м8*16.5 а2 70 304 од не ' рѓосувачки челик countersunk занитвам орев вметнете нут

Scroll