Новак
Желе Портокал AB Боја Сончоглед 4mm,5mm,6mm Аспекти FlatBack Смола Кристал Помине Уметност Gements Декорација Камења/Монистра

Желе Портокал AB Боја Сончоглед 4mm,5mm,6mm Аспекти FlatBack Смола Кристал Помине Уметност Gements Декорација Камења/Монистра

Достапност: Залиха
DEN 702.00
DEN 877.92


Пакување детали
2mm до 50.000 компјутери/торба
3мм на 100.000 компјутери/торба
4mm до 50.000 компјутери/торба
5mm 30,000 компјутери/торба
6mm 10,000 компјутери/торба Боја Шема За Упатување

Параметрите на стоката

Големина:
4mm 50000pcs, 5mm 30000pcs, 6mm 10000pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
Станот Назад Смола Кристал
Материјал:
Смола
Обликот:
Круг
Бренд Име:
zhanwSP
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Надворешниот Дијаметар:
2mm,3mm,4mm,5mm,6mm
Употреба:
Чанти,Облека, Чевли,Jewellry,Телефон,Рампа,итн
одделение:
ААА, Кинески Врвен Квалитет
Достапни Бои:
73 Бои, ве молиме погледнете ги нашите Боја Шема

Подобро ви се допаѓа

97 / многупарчиња / многуТоп Неверојатни Смола Капка Круша 11x18mm Бела AB Боја Rhinestones 2 дупки, Камења Rhinestones Ш

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цен

Пакување детали2mm до 50.000 компјутери / торба3мм на 100.000 компјутери / торба4mm до 50.000 компјутери / торба5mm 30,000

· Услуги на клиентите е многу важно за нас.30 / торба 25 Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашат

Други Бои (Кликнете на сликата) : На Иста Боја и Други Форми (Кликнете на сликата) : 1.Ако производите не се

Ве молиме да земете во еден момент прво да ги прочитате сите информации што се обезбедени Ако ви серасчл

JUNAO 8 10 12 14 16 мм Квадратни Рамен Грб Rhinestones Јасно AB Камења и КристалиНе Амбуланта Корегирање Кристал Strass Л

Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на слики Ако имате било каков проблем или не се з

Информации За ПроизводотИме На Производ : Бисер Rhinestones СинџирМатеријал : ABS,RhinestonesГолемина : 15mmПакет : OPP в

Предмет : Malachite сина боја rhinestones Стил : Flatback Кристално Не амбуланта корегирање Кристал Употреба : се Корис

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цен

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цен

Информации За ПроизводотИме На Производ : Бисер Rhinestones СинџирМатеријал : ABS,RhinestonesГолемина : 7mmПакет : OPP в

2 mm)60 грама ss16(3.овој кристал се состои од смола,не кристално стакло 2.5 mm)500 грама1) да ја прифатиме Alipay, Запа

Scroll