Новак
1PC КОРИСТИ Allen Bradley 80190-380-02-R 80190-378-52-09

1PC КОРИСТИ Allen Bradley 80190-380-02-R 80190-378-52-09

Достапност: Залиха
DEN 45600.00


Слики на вистинската точка , обезбедување на квалитет , и ние не треба да се пропушти
! !
100% Тестирани Пред Превозот. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3.
Плаќања :
1. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена.
Превозот :
1. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена.
Повратни Информации Политика :
1. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса.
Политика На Враќање :
1. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.Повратни Информации Поли

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Димензии 50~60 Hz 4 KW 230 Volts 13 Засилувачи Должина : 25.4 cm Ширина : 3.3 cm Растојание помеѓу терминали 3.18 cm Криви на

Повратни Информации Политика : 1.Превозот : 1 ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.Поли

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба Ве МОЛИМЕ не реагираа

Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Плаќања : 1 Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето

ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако ст

Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!ДОБРЕДОЈДОВТЕ да н

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Превозот : 1 Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.Плаќања : 1.Политика На Враќање : 1.П

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

3 KW Директно LX спа кадата грејач со Притисок Switch H30R1,LX СПА Базен Грејач H30R1 3 KW масажа Када ГрејачАко потре

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ни

Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса.Плаќања : 1 Купувачот е треба да го из

Scroll