Новак
Нова Прекрасна Популарните Ретро Обетки Портокал Кристал Монистра Giftss Earbob Eardrop За Жени, Девојки Дами Додатоци Накит Одлуки

Нова Прекрасна Популарните Ретро Обетки Портокал Кристал Монистра Giftss Earbob Eardrop За Жени, Девојки Дами Додатоци Накит

Достапност: Залиха
DEN 192.00
DEN 239.52

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние 1-во Ред објект испратени до вас; 2-објектот има проблеми со квалитетот; 3-објектот е оштетен во транзит и така натаму; Ние ќе не вратат брод трошоци. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.ПРЕДГОВОР : Драг Пријател,Тоа е тешко за нас да се започне бизнис.ти благодарам! ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење). Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака. ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.и ве Молам, верувам дека нашите производи. така вашето мислење има големо влијание врз нас. Ние се испита квалитетот на секој производ.ти благодарам за вашето внимание! Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други expres,ве молиме да ни кажете во времето.

Параметрите на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
JHS086

Подобро ви се допаѓа

Стандарден пакет е како на следната слика Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавен

100% Сосема Нов Стил : Двоен Круг Капка Обетки Главниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свад

Неверојатно ниски цени, како што видовме, фабрика за производство на нашите сопствени накит.net / en / e Packet

потоа на враќање ќе бидат issude со оригиналниот метод на плаќање.Ако објектот е неисправен Враќање: 1.ве м

Совети:Ако не можете да изберете бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус поради Вашата ц

Гроздобер Месечината Капка Обетки ААА Кубни Циркон AE326Предмет : Пад Обетки AE326Позлата : Бело ЗлатоМатери

Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Годинановиот дизајн лично

метал : слатководни бисероблик : монетабоја : pleasechosseголемина : 1010.5 mmthi е половина дупка бисери монистра ,ќ

Производ Стил : БАКНИ МЕ Бренд Жените Етничка Стил Сина Јаже Tassel Големи Обетки 2017 Легура Гроздобер Капка

купувачот треба да контактирате со нас на прво место.;2 : Велика Британија.Ние брод на светот преку Кина п

Што е потребно за 720 денови за воздухопловната да пристигне во САД,велика БРИТАНИЈА,Канада, и повеќето Е

Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, мн

Овој производ е направен од природен бисер во правИ Tahitian бисери изгледаат исто,Этот продукт натуральны

Материјал : 925 Sterling SilverПакување : Фланелен боксери накит кесиТежина : 7.5 g Здраво! Добредојдовте на нашата

Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова...

Han Cheng Нова Мода Геометриски Виси Златна 925 Sterling Silver Циркон Керамички Капка Обетки За Жените Накит brincos bijo

Добредојдовте на нашата ПродавницаDiscription : Скапоцен камен Тип : Трендовски Зелена Пердув Boho Обетки Уник

Yulaili се зголеми златна боја бакар обетки толку романтични чувства за вашиот љубовник во годишнинатаПро

HIBRIDE Зелена Капка Вода Жените Dangle Обетки За Подароци CZ Камен Долго Капка Earring За Жените Булчински Подаро

comКина Пост ВоздухОколу 1525 денаwww.Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царинск

Scroll