Новак
Роуз златна боја мали обрачот обетки со циркони за жените класичен шарм накит Исклучителна свадба подарок глобалната топла

Роуз златна боја мали обрачот обетки со циркони за жените класичен шарм накит Исклучителна свадба подарок глобалната топла

Достапност: Залиха
DEN 113.00
DEN 134.40


Боја : како на сликата Материјал : Метални легури Позлата : Роза Злато позлатен Кристал Тип : 4А - -ниво Циркон & Австриската Кристал Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Пакување : Индивидуални OPP вреќа пакување

Параметрите на стоката

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Обликотшема:
Круг
Големина (Должина * Ширина):
27mm * 20mm
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ANGELTEARS
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
E018
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен

Подобро ви се допаѓа

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

Имаме за цел да обезбеди посветен услуга и место на клиентите пред сè, вашиот покровителство е нашата на

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

Добредојдовте на ЏЕСИ МОДА!Ви благодариме за revewing нашата продавница.Се надевам дека ќе имате многуСреќ

Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање,Подароци,Партија Повратни информации : Вашето задоволство и позити

Ви благодариме!1.Парите е сигурен во Aliexpress сметка,ве Молиме бидете потврда на aliexpress и ослободување на па

Чекор 2 : Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали Неколку цел за обра

1 Pair Мали Обрачот Обетки 24 K Злато Кубни Циркони Круг Обрачот Обетки Исполнет Јасно Женска Обетки Хирурш

Комуникација помеѓу продавачот и купувачот е повеќе важно и ефикасна отколку да остават негативен фидб

2018 Нови Обетки Жена Африкански Дрво Круг Шупливи Мода Накит Eardrop 1 Парови Круг Дизајн Личност Шупливи Об

Сјајна Мали Обрачот Обетки 925 Sterling Silver v 3 Слој Platinum Позлатен Топла Продажба Јамка Обетки Уво Коска Обетк

Scroll