Новак
Hopstyling 2X 18SMD За Volvo V70 XC70 S60 S80 XC90 LED табличка светлина Автомобил стил автомобил led светло за Volvo 12v Авто делови

Hopstyling 2X 18SMD За Volvo V70 XC70 S60 S80 XC90 LED табличка светлина Автомобил стил автомобил led светло за Volvo 12v Авто

Достапност: Залиха
DEN 500.00
DEN 714.24


HOPSTYLING 2 X 18 SMD За Volvo V70 XC70 S60 S80 XC90 LED табличка светлина Автомобил стил автомобил led светло за Volvo 12v Авто делови додаток
1. 100% Plug and Play, Совршен ОЕМ Замена, Нема Порака за Грешка 2. Изграден-in Circuit за 12 V DC Напон,без Грешки 3. Строги Фабрика КК Тест, Доверливи Квалитет се Осигура Вашата Безбедност 4. Квалитетот Замена на Делови, Многу Подолг Животен век & Помал Напон Потрошувачка 5. Директни промените вашата жолтеникаво Табличка сијалица за оваа xenon светла бела Висока Моќност Светлина светилка за полнење 6.CE&Emark Одобрување на Барањето За VOLOV : V70 II 00-07 XC70 II 01-07 S60 01-06 S80 99-06 XC90 03~ ве Молиме проверете со вашиот автомобил модел и година, без разлика дали во нашата апликација . Ви благодариме .
Информации Од Купувачите :
Тоа е 18 SMD Led Табличка светла :

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
6500K бела, Бела
Бренд Име:
hopstyling
Температура На Боја:
6000K
Volvo Модел:
XC90
Тип На Објект:
Табличка Светла
XC90-Година:
2003,2002,2004,2005
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Објектот Тежина:
100g
Име На Модел:
LPL0191
Wattage:
3W
Lumens:
168LM
клучни зборови:
XC90 V70 XC70 LED Табличка светла За Volvo
боја:
Бела
Сертификат:
CE Emark Rohs
Извор На Светлина:
Led чипови
canbus :
Yes
Wattage:
3.6W
Тип На Објект:
Табличка Светла
Извор На Светлина:
18SMD LED
Автомобил модел:
V70 XC70 S60 S80 XC90
Led Чип Производител:
Epistar

Подобро ви се допаѓа

Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено.1 Pcs Автомобил Стил Левата Страна Зад

SKTOO За Chrysler 300 C предниот браник агол светилка рефлектор рефлексивни лиценцирање предниот браник се прет

Опремени со два типа на пренос на главата Повеќе од 98% модели погодни за употреба Пред да направите нара

Тоа ќе одговара на модели и години во делови компатибилност листа Ние ќе се обидеме потрудиме да го реша

2 парчиња 12 V 1156 BA15 S P21 W 3528 SMD 44 LED CanbГрешка Авто Автомобил Опашка се Претвори Сигнал Кочница Светлина Обра

Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот.Сите нарачки ќе биде Предаден во рок

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.Бразил / Јужна АмерикаНормално, 1428 работни дена, но понекогаш тоа

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме Штом ќе добиете предмети

Производ Функција1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е право ,ако се погрешни ќе може да сти

Ние само бродот на пакет да потврдени адресата на вашиот Ali Express сметка, ве молиме да не се побара од нас д

Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек И сите се вратени предмети мора да

Сите пакет ќе се проверуваат и да имаат Добар пакување пред shiping.com" до купувачите'home страница на Aliexpress...

Опис На ПроизводотВе молиме кажете ни која lengh ќе побарате !!!!Автомобил led festoon светлина, c5w 5050 SDM 9 SMDСветил

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ef 002СпецификацијаG18 15 SMD 2835BA15 DНапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен280 LMТемпература На Боја2700

Така, на лоши временски услови дена, дури и светлината на денот е светол доволно , ефектот на отворањето

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

Scroll