Новак
12pcs/многу Пурпурна Самовила Прашина Ѓердан Пурпурна Pixie Прашина Фантазија Накит Самовила Шарм Стаклено Шише Pendant

12pcs/многу Пурпурна Самовила Прашина Ѓердан Пурпурна Pixie Прашина Фантазија Накит Самовила Шарм Стаклено Шише Pendant

Достапност: Залиха
DEN 1060.00
DEN 1247.52


Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.

Параметрите на стоката

Метална боја:
бронза на ѕвонење, тон сребро.
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
кожа
Должина:
50cm
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ААА
Обликотшема:
Скелетот
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани

Подобро ви се допаѓа

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Детали за производот : 1)Грб зборови се врежани 2)Материјал : Вистински Злато Позлата;Nickle&Доведе Слободни

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

5 инчи во мерењето Неколку цел за обработка на време, ќе бидат 4 да 5 работни дена.Ве молиме проверете со в

Како да се цел?1 Испрати нашето производство БР.Ние ќе се направи некои потврди smple за вас, тогаш испрати

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Ние ќе се обидем

големина : 2.4*4.0 cmтежина : 20 gматеријал : бакар легураМоден аниме Наруто ѓердан Itachi Uchiha Sasuke Mangekyou Sharingan pendant

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака ние ќе ви одговори

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја о

Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на шт

големина : 7.0x5.0cmДолжина : 78cmматеријал : бакар легураSHIPPMENTПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА : Стандард на Услуги е Кина По

Име : Тиркизна Ѓердан ЃерданМатеријал : ТиркизнаДолжина : 45 CM + 7 СМ проширувањеТежина : Околу 15g по парчеП

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Превозо

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Во моментов,да с

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Детали за производот : 1)ве Молиме да ни кажете грб врежани информации,И ве молиме изберете врежани стил

20pc / многу Moana Ѓердан Смола накит Сина pendant Девојки Женска Ѓердани Pendant накит Ткаење Метод Враќање на Анти

Големина : веригата е 68cm,на pendant е 3.5*3.5 смТежина : 19g / pcМатеријал : алуминиумски,кристал

Ако производната нема проблем ,ние ќе заврши на нив на времеКако да се цел?1.Тука е најголемата производс

Материјал : Genuine Austrian кристал,Восок јаже,Дијаметар : 2.1*1.4 cmБоја и Стил : погледнете како го сликаПоставете

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

нив и за нас.4 Нашата компанија се наоѓа во Qingdao,во Кина.Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеродром.Услугата

за олово и никел слободни2.3Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор Постојат многу извонредн

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се раз

ТОПЛА ПРОДАЖБА ПРЕДМЕТИСтавка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Бајка Тема стил Ѓердан Големина : 1inch=2...

1 gПодарок За : Пријател,Љубовник,Мајка,ПријателкаСите наши производи се во продажба на големо цена,пове

2140886578237649 кучиња парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

Scroll