Новак
Пролет Бренд за детска облека панда жакард се облекуваат децата девојка во Кинески стил на облека мајка и ќерка се облекуваат семејство појавување на облека

Пролет Бренд за детска облека панда жакард се облекуваат децата девојка во Кинески стил на облека мајка и ќерка се облекуваат

Достапност: Залиха
DEN 2359.00
DEN 3024.00


БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ
Елемент : pleated целосна ракави стил жакард пинк со панда формално фустани , едно парче партија фустани Кинески подобрена cheongsam фустан
Боја : розова со панда жакард
Големина на : ( Нашиот фустан може да се прилагоди доколку е потребно , ве Молиме ги споделите со нас вашите детали за мерење на големината . Посебни може да се направи хоризонтални старечки openning со невидливи патент во ѕверот позиција за мајката )
Материјал : 100% полиестер панда Жакард ткаенина со памук поставата / сомот поставата
Мека : фитинг удобно
Дебелина : редовна
Флексибилни : Нема бомба
Модел : Изгубат големи димензии долг ракав Кинески подобрена cheongsam фустан , посебно плус големи димензии 3 XL
Фустан Должина : редовна
Пол : бебе девојка се млади деца девојка девојки, жени, мајка мајка дама дами жена старечки мајка
ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !
ГОЛЕМИНА НА НАДОМЕСТОК : +/-( 2 CM-4 CM ) !
REARK : Различни компјутер / мобилен може да покажува малку тон на боја нијанса различни !

Параметрите на стоката

Големина:
S 155CM MOTHER, M 160CM MOTHER, L 165CM MOTHER, XL 170CM MOTHER, XXL 175CM MOTHER, XXXL 180CM MOTHER, 66CM BABY GIRL, 73CM BABY GIRL, 80CM BABY GIRL, 90CM BABY GIRL, 100CM BABY GIRL, 110CM BABY GIRL, 120CM KIDS GIRL, 130CM KIDS GIRL, 140CM KIDS GIRL, 150CM KIDS GIRL, 155CM KIDS GIRL, 160CM KIDS GIRL
Стил:
кинески стил
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип На Објект:
Фустани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ChildhoodDays
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Полиестер
боја:
Пинк со панда жакард
Големина:
18M 24M 3T 4T 5T 6T 7T for girl / S M L XL XXL XXXL 4XL for Mother
Материјал:
100% полиестер панда Жакард ткаенина со памук linning
Шема:
Пинк панда жакард ткаенина долги Ракави pleated Фустан Кинески
Пол:
бебе доенче деца деца девојка девојки на мајка ми мајка и ќерка дама дами
Стил:
Моден повик краток гроздобер американски европски стил пот свежи
Се применува за:
семејството појавување одговара на мајка и ќерка се поставува бремени жени танц партија
Функција:
wicking сува светлина супер меки дише удобно
Состојба:
Кина познатиот бренд Childhooddays Оригинални дизајнер нови
Објектот:
долги ракави, pleated партија се облекуваат Кинески Подобрена cheongsam

Подобро ви се допаѓа

ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !ГОЛЕМИНА НА НАДОМ

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фустан без

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated ракави бела стил со conch печати формално ф

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Лето Пролет бренд дизајнер нови кратки ракави фуста

Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.Ние нудиме Висок квали

Семејството Облека Мајка и Ќерка Т кошула и здолниште Облека поставите Семејство Појавување на Облека

5 3 T 90105 4 T / 110 45 / 68 26 4 T 105115 6 T / 120 48 / 72 27 6 T, 115125 8 T / 130 51 / 76 28 8 T 125135 10 T / 140 54 / 76 30 10 T 135145 12 T / 150 56 / 84 34 12 T 145155 /

Цената е за едно лице само(поддршка прилагодите,треба да ми кажете големина)ако треба за мајка и деца pls

ѕвезда nd1 Парче Семејство појавување на облека мајка и ќерка облека семејство изгледа тмаица мајка син

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ако сакате други изразат како : ТНТ, FEDEX, DHL, EMS,

Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информа

02 "56 Девојка 140 / 140 78 см / 30.39" / Мајка XL / XL 100 cm / 39 Ако сакате да трговија на големо, ве молиме да се чувств

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет, Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки р

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма целосна ракави зимски сти

2016 година Babybabies Fasion Есен Девојки Деца&Мајки Ленти Фустан со Голема Џеб, Мајка и ќерка се опремени Фустан

MANHAGU Бренд 1piece Семејство појавување на облека Мама Мама и мене облека Писмо мајмун среќа Кратко sleeve Тмаи

Цената е за едно лице само ако треба за мајка и деца pls плати заедноКако да се купат 2 облека и за дете и ма

Рамо до Биста : __cm1.Овој фустан треба 7 до 10 дена може да се испрати, и ние ќе го користиме DHL Или eЕМС или ПР

Моден Деца Жените Семејство Облечи Лето !!Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Чипка &

Поднесе Цел06.Препорачуваме Ali Express Стандард за Испорака : / AU / Русија / European / Оддалечена Област 4 Ви благо

Можеби како овие : Дете Големина Ознака големина НАС големина Должина Биста Половината висина од 100 3 62 64

100% moneyback Загарантирани!Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.Ако било какви прашања

07"Пакет : 1 buc фустан, ѓердан не ги вклучуваат,Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот мето

појавување на семејството облека 2018 есен Пролет печатени појавување на семејството тимови активни беј

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма без ракави зимски стил со

Ако немаат голем проблем со трансакцијата, ние ќе бидеме НАВИСТИНА го ценат, ако може да се секогаш ни ос

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.А Ние обично брод во рок од три ра

2017 Божиќ Деца Возрасни Семејство Пижами Поставите Подароци !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Б

Ако објектот е дефектен, pls пратете ни слики и контактирајте со нас пред поведување на спор.Ние нудиме Ви

Кога ќе цел за "I love Татко или Мајка "Ве молам Оставете ме Порака,наведени од кој оној што го сакате.ако не

Scroll