Новак
за macbook случај метал шема air 11 13 про 15 12 инчен ретината сребро или злато тешко пластични заштитник за apple mac A1466 A1502

за macbook случај метал шема air 11 13 про 15 12 инчен ретината сребро или злато тешко пластични заштитник за apple mac A1466

Достапност: Залиха
DEN 438.00
DEN 460.80

Ние гарантираме дека сите нашите предмети се ", како што е наведено" во нивните описи. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 3-6 работни дена. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.
Повратни информации
ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!
ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
уживајте во вашиот ден!
Плаќање
Кредитни картички. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности. ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. во реално време бренд трансфери.
за macbook случај метал шема air 11 13 про 15 12 инчен ретината сребро или злато тешко пластични заштитник за apple mac A1466 A1502
Услуги На Клиентите
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена. Сите производи имаат 1 година гаранција. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Гаранција & Return
1.
Превозот
1. ние ќе се обидеме да нашите најдобри за решавање на проблемите. Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите .Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена.

Параметрите на стоката

Големина:
12INCH A1534, 13 AIR A1466, 13 PRO A1278, 15 PRO A1286, 11 AIR A1465, 13 RETINA A1502, 15 RETINA A1398
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Fasion
Тип:
Лаптоп Briefcase
Бренд Име:
AIYOPEEN
Пакет:
No
Применливи модели:
Macbook
Затворање Тип:
Не Патент
Стил:
Лаптоп Случаи
Број На Модел На:
за macbook air про ретината 11 12 13 15 случај
Материјал:
Пластични

Подобро ви се допаѓа

6LCD Резолуција : FHDLCD заднинско Осветлување : LEDLCD Крај : MatteКомпатибилен Со LCD Капак (Боја : Sliver) LCD Рамки (Бој

Ве молиме да го погледнете на следниве универзална ставки што може да ви треба за вашиот уредДетали за п

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) А

ве молиме потврдете го истиот со фотографија, бесплатен превозот Aliexpress стандард за испорака (вклучуваа

Само 11,6 13.3 15.6 17 Торба за Лаптоп Случај за Macbook Pro Ретината AsHP Dell Briefcase Handlbag Покритие за Macbook Air 13 Случај за Ж

Гаранција : 3 месец(s) Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно Ќе добиете он

11 12 13 инчен Тексас Netbook Лаптоп Ракав Торба Случај Сметководствена се Справи со Торба За Macbook Air / Pro / Ретин

(Не бидат принудени, во спротивно лесно ќе се водат искинале) Забелешка : ставете По завршување, ако најд

3 инчен Mac Book Air / Macbook Pro / Pro Ретината.Мала тежина и Издржливи, Двојно Патент Дизајн, лесен за употреба.Сеи

Лаптоп Кеси Чанта Briefcase Ракав Покритие за 10.6" Скокач EZpad 4 S Про 2 во 1 таблета торба

Лесно да се примени и лесно да се отстрани, остава леплива остатоци зад себе (Не бидат принудени, во спро

бизнис стил жан Лаптоп Ракав Случај за macbook air 13 про ретината 13 air 11 12 Тексас Компјутер Торба за 11 12 13.3 инче

Опис име на Производ : Palmrest Дел Број # : 00 NY368 AP0 Z5000800 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : P

Мулти големина избор минималистички дизајнирана торба за лаптоп neoprene Таблета Ракав Случај За 10"12"13"14"15"1

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам.Превозот : 1.Бесплатен Превозот

Објектот Спецификација : Бренд : KALIDIГолемина : 44 x 30 x 14cmОдговара за : лаптоп под 15.6 инченволумен:19 LМатери

Се враќа& Гаранција : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме Обично, ние брод ва

Гаранција : 3 месец(s) Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно Ќе добиете он

1 Затоа што нашите производи се фабрички директна продажба, не постојат доволно време да airлек на торба з

Scroll