Новак
бесплатен превозот 2000mmX17.7mmX8.4mm 2М/еез 15PCS/многу предводена од алуминиумски профил за led ленти,LED-Алуминиумски профил крзно LED-Streifen

бесплатен превозот 2000mmX17.7mmX8.4mm 2М/еез 15PCS/многу предводена од алуминиумски профил за led ленти,LED-Алуминиумски профил

Достапност: Залиха
DEN 7100.16

Алуминиум LED профил Наменети за флексибилни и тешко led ленти
б.4mm
1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента
2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M
3) PC покритие на Алуминиум LED профил - -Млечниот/заоблачено
4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 2 парчиња на крајот капи
5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови
6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајн
led алуминиумски профил за led лента- предност
а. Алуминиум LED профил - -Прави flex лента повеќе домот
г. LED Алуминиумски Профил може да се примени за да јас nterior светло дизајн (по скалите/складирање/кат)
в. LED Алуминиумски Профил може да се примени на изложбата кабина LED осветлување
с.
Answer : ___________________________ Note :
Имаме голем број на алуминиумски профили, pls контактирајте со нас за повеќе детали ако сте заинтересирани во други профили. LED Алуминиумски Профил може да се примени на мебел производство (кујна/office)
б. Алуминиум LED профил - - Спакувани со EPE во тетрапак внимателно
led алуминиумски профил - На pplication
а. LED Алуминиумски Профил може да се примени на топлина мијалник и физичка заштита на Led диоди
г. Алуминиум LED профил Одлична топлина дисперзија
в.
led алуминиумски профил за led лента- спецификација-
2000mm X17. LED Алуминиумски Профил може да се примени за да се независни LED светилка за во работилница
e.
Ако имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови), ве Молиме контактирајте со нас. LED Алуминиумски Профил може да се примени за да продавници полица LED осветлување
г. Алуминиум LED профил Додатоци се добро пошегува и заврши
e. LED Алуминиумски Профил може да бидат применети за хотели/таванот и ѕидот светилка
led алуминиумски профил- Пакување и испорака
Пакет : Спакуван во картонска со ПЕП внимателно.

Параметрите на стоката

боја:
млечниот маска, јасно маска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS
Гаранција:
3 години
Тело Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
Елоксирани Сребро.
База Тип:
Т-цевка
Употреба:
Пејзаж Осветлување
Е dimmable:
No
Должина:
200cm
Бренд Име:
YANGMIN
Напон:
12V
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
yl1808
Ширина:
1.8cm
Wattage:
without LED chips inside
is_customized:
Yes
Гаранција:
3 Години
Тело Материјал:
Алуминиум
Тип На Објект:
Бар Светла
Употреба:
Пејзаж Осветлување
време на испорака:
3 дена
ПОВРШИНА:
Елоксирани Сребро.

Подобро ви се допаѓа

Цена : $13.00 / 10pcs Цена : $8.66 / 5pcs Цена : $16.40 / 10pcs Цена : $15.8 / 5pcs Цена : $15.82 / 5pcs Цена : $16.2 / 5pcs Цена : $25.7 / 10pcs Цена : $37.5

Екранот дизајн, како што се декорација на пијалаци кабинет, чевли кабинет, накит контра итн.Пакување : 5 к

LED Алуминиумски Профил може да бидат применети за хотели / таванот и ѕидот светилкаled алуминиумски профи

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X25mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО.10 X 1 M Групи /

Производот се покажеПроизводи апликации : 500 x 1 M Групи / Многу У Облик алуминиумски профил за led ленти и д

Производ Descrption : 100% Сосема Нов Супер светло 5630 СМД врвот ЛЕР, висок интензитет и сигурност...

Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС Превозот : DHL 48 денови за испорака со ЕМС 712days испорака Кина

Нови Вградени во дресот на 10 PCS / Многу 18 W 100 CM Цврсти Лента 5730 LED Bar U Ритам Светлина 72 LEDs / M LEDDC 12 V 5630 LED Цевка

100% оригинални нови дел,без лентацената за 5 Led диоди+4 Led диоди 777mm Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ

LED Алуминиумски Профил може да се примени за да јас nterior светло дизајн (по скалите / складирање / кат)в...

led алуминиумски профил за led лента спецификација2500mm X22mm X11.7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени з

Ако ви треба други должина, pls контакт со нас преку еМаил.(освен за викенди и празници) Нашата цел е задов

Нова 9 Парчиња LED светлото бар SVJ320 AK3 SVJ320 AL1 6 Led диоди 560mm за 320 D2000 SVJ320 AK3 / SVJ320 AL1REV016 LED Ние можеме да брод од USP

3), Високо квалитетни LED алуминиумски профил прави flex лента повеќе домот.3 MM Додатоци Крајот капи, клипови

Мебел производство осветлување.5 / 1 / 2м / други Големина 17.100 x 1 M Групи / Многу У облик Површинска монтажа

Поклопецот омекнува 'spottiness' на ЛЕР газа светлини, за производство на доследен и пријатен светлина.5 mm) За

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X25mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

Опис На ПроизводотСпецификација : Напон : 24 VDCМоќност : 7 W / 50 CMМатеријал : Алу профил +PC покритие +5630 LED лент

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mmx25mmx14.5mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

НОВИ делови 12 КОМПЈУТЕРИ / set 3*R1 3*L1 3*R2 3*L2 Компатибилен дел броеви : 6916 L1174 A 6916 L1175 A 6916 L1176 A 6916 L1177 A НОВИ делов

DC12 V 50cm Ѕид агол LED Лента Светлина 5730 36 ПРЕДВОДЕНА од Алуминиум V облик 90 степени Профил агол LED хард лента

LED Тешко Цврсти Стриптиз Бар Светлина Алуминиумски профил 1 M 5730 8520 2835 5050 4014 чип DC12 V со pc покритие кабинет

Опис На ПроизводотСпецификација : Напон : 12 VDCМоќност : 12 W / 100 CMМатеријал : Алу профил +PC покритие +5050 LED лен

DC 50 CM 2 Парчиња LED Лента на Светлина на ДОПИР СЕНЗОР Стриптиз Бар Светлина Млечниот Покрие Алуминиумски п

Scroll