Новак
16*20 500pcs Мешани Јута Вреќи Drawstring подарок кеси за накит/Accessories/Козметички/свадбена/божиќ Лен торбичка Пакување Торба

16*20 500pcs Мешани Јута Вреќи Drawstring подарок кеси за накит/Accessories/Козметички/свадбена/божиќ Лен торбичка Пакување Торба

Достапност: Залиха
DEN 14954.00
DEN 16080.00


Јута Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,, , , ,
Топло совети : големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање. Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Параметрите на стоката

Повод:
Број на Компјутери:
500pcs
Број На Модел На:
16x20
Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја

Подобро ви се допаѓа

Димензија : 20*10+6cm, 7.87"x3.93"+2.36" Употреба : Совршен за Накит, Бонбони, Подарок, DIY, рачно изработени сапун, Чоко

Супер симпатична Велигден tote од јута вреќа идеален за Велигденски јајца и подароци или Велигденски јај

Добредојдовте Во Мојата Продавница500pcs / многу Големо на Нова Сива Drawstring Organza Торбичка Подарок Кеси се Вк

прозорецот кутија име 8*5.5*2.0 cm 50 PCS Јасно Пластика Пакет Кутии Божиќ Подарок Пакување пвц Кутија бонбони

Јута Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,, , , ,Топло совети : големини од мерењата прирачник, и

Producr Име : Зелен Свадба боја тема Бонбони Кутија со гроздобер дијамант свадба бонбони кутија чоколадо Па

Главните податоци : 100% сосема нов, 100% проверка пред пакување,висок квалитет на стоките,Тип на производ :

Материјал : Kraft Greaseproof Paper Size : 9*9*3.5 CMcm Боја : како на сликата Карактеристики : Висок Квалитет 100% Храна Оддел

Превозникот Име : Кина Пост Воздух MailDHLUPSотAramexПроценето Време : (во работни денови)15455757912Пред да се напра

Добредојдовте Во Мојата Продавница30x40cm Розова Накит Пакет Drawstring Накит Кеси Големи Drawstring Пошта Organza Кеси

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или

бесплатен превозот одлична хартија ласерски сече свадба кутија за слободни лента свадба корист кутииС

Превозот : 1.Од безбедносни причини, Ние само го прифати Ali Express Зачувам.Сите предмети треба да се испраќа

Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци ПОВРАТНИ информации : 1.Од безбедносни причини, Ние

бесплатно користење на логото индивидуализира хартија ласерски сече свадба кутија за слободни лента м

Scroll