Новак
100pcs Микро 5pin USB Џек Вол рог подолго игла Игла должина 1.25 5P со ox рог 5P Полначот Мини usb Конектор

100pcs Микро 5pin USB Џек Вол рог подолго игла Игла должина 1.25 5P со ox рог 5P Полначот Мини usb Конектор

Достапност: Залиха
DEN 188.16


Параметрите на стоката

Бренд Име:
YANXINLIANG
Примена:
Аудио И Видео, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
USB

Подобро ви се допаѓа

iphone eeprom поправка на машина за i Phone 4s 5 5c 5s 6 6s плус чип грешка поправка алатка и хардвер icloud отстраниБиле т

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сен

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs DIY 4mm аудио банана приклучок со Обвивка Безб

Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5

Ви благодариме.Отвориtop / Clamshell структура 2.Ако сакате да се купи повеќе quantites за ова.ве молиме да се поврз

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs Класици DIY заварени тип 4mm банана приклучок,

.Функција : * 100% сосема нов и висок Квалитет и duarable* Тестирани пред превозот* Лесен за употреба* * * Техничк

ANDK Стандард TSOP480.5 Отвори Врвот Програмирање Штекер IC3540482031 / 035 IC Тест Приклучок Флеш Програмер Адаптер SMT

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сен

Комплет слика покажува : Програмирање може да се Читање и Пишување Сериски Број, Модел, Регион, Wlan, Bluetooth,

Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред

материјал : бакар позлатени дебелина : 0.025 um одберете: 1.3x0.5mm =дијаметар*висина 1.3x0.5mm1.5x0.5mm =дијаметар*ви

.1 Овој производ е за BGA24 чита и да се тестираат.2 Применливи IC големина : 6 × 8 mm , постојат два типа топката

RF N женски Y тип 2 X TS9 машки Десен Агол Splitter Combiner кабел pigtail RG316 Еден NКЕНТАКИ точка 2 TS9 / S197 конекторконектор

3 G HUAWEI модем кабел CRC9 Десен Агол да се RP TNC женски џек pigtail RG178 трговија на Големо 15 CM 6" АдаптерОпис : 100% сос

Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа...

Материјал повеќе : PA66Странски Модел : DJF70317221Боја : црнаМинимален Пакет : 200 компјутериНад цената не содрж

DIY Месинг никел позлатен+PA 4mm банана приклучок superposition 4mm брз Приклучок / штекер CATIII 600 V / MAX 32 A

Ако не го добиете вашиот парцела во 30days Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден чове

3pins Авијација plug XS123 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

.SOP8 Програмер Адаптер 209mil OTS201.2701 IC Тест Приклучок за Штекер ПрограмирањеПроизвод Функција : 1...

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

.Функција : Не се загрее на матрицата,ова не е за греење reball,тоа е лесен начин да се reball без топлина!!!!Кори

.Функција : * 100% сосема нов и висок Квалитет и duarable* Тестирани пред превозот* Лесен за употреба* * * Техничк

Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место Негативни повратни ин

Scroll