Новак
Африканската Популарна Француска Чипка / Нето Чипка / Кабелот Везови Чипка Ткаенина Со Убаво Sequins За Венчаница L896

Африканската Популарна Француска Чипка / Нето Чипка / Кабелот Везови Чипка Ткаенина Со Убаво Sequins За Венчаница L896

Достапност: Залиха
DEN 3129.00
DEN 4601.28


Ви благодариме за шопинг на нашата продавница - се надеваме дека ќе се ужива купувањето! Нашиот Сите производи вистински фотографии,обезбедување на квалитет. Оваа точка е на залиха и се подготвени да брод. Состојба : нова и unworn. Минимална цел количество е 5 YD. Ние ќе го организира пратка со 3 до 7 дена по испративме на вашата исплата. DHL Express превозот обично се потребни околу 3 дена . Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвидени временските услови.
За Сите Купувачи ID : 3657
ве молиме имајте на ум : pls да ни кажете каква боја сакаш кога ќе ја поставите вашата цел
Ние имаме многу дизајни за вашиот референца,љубезно pls слободно контактирајте со нас за повеќе дизајни.Контакт со нас денес и за воспоставување на заеднички бизнис,ние ќе се вратам на вас во рамките на 24hours.
Купувачот Читање
feed врати
Вашето мислење е многу improtant за НАС ,Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет satr и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации,cuase тоа не може да се реши нешто,ќе треба да ги споделите со нас, така што ние може да го реши тоа до го задоволи.

Параметрите на стоката

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
51inch
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
ALC-L896
Декорација:
Sequins
Ткаенина Тип:
Voile
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Модата Облека за Повод Свадба Партија итн
Пакување:
5 дворови/парче
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Ширина:
120cm да 130cm
Тежина:
1.7 килограми
Бесплатен Превозот:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Ако нешто тргне наопаку, пред да замине било повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот (НСД),ве

Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ...

други земји ќе го преземе 25 дена да пристигнат Поради временската зона разлика, ве молиме овозможи 6 12 ч

Не Еластична Чипка Една многу е еден парчиња : 28 CM*300 CMВе Молиме Да Се Напомене : Сите Yardage Чипка / Ткаенини,

метар метарИме на производ : памук, чипка ткаенинаТкаенина Ширина : 130cmТкаенина Боја : бела offПакет : 1 Дво

Добредојдовте во посета на мојот продавница5 дворови / парче5yards=4.572 мете рШирина : 1.4 метри долго : 4.57 мет

ПОВЕЌЕ ИЗБОР ДОСТАПНИ ЗА ВАС име на Производ : sequin Чипка намали Боја : како на сликата покажува Ширина : 3.8

♥ Добредојдовте на нашиот магазин ♥ Стил : Лента Димензии (ширина) : 47mm Боја : Исто како на сликата подолу

Ние ќе се обидеме потрудиме slove тоа.Ако цел погрешен точка или не ви се допаѓа производот ,пријави се при

Должина : 3yardsШирок : 150cm(59")На чипка е 3yards во континуиран парче.Ако купувате 2 многу .ќе добиете две парчиња

Повеќе производи pls ја посетите веб страната : Можеме да го прифатиме за да се направи прилагодено дизај

Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T / T или (Escow е најпосакувана) 2 време на испорака Австр

Состојба : 100 % нов и висок квалитетМатеријал : Микро ВлакнаБоја : Бела OffМодел : ФлоралниШирина : Прибл...

ПОВЕЌЕ ИЗБОР ДОСТАПНИ ЗА ВАСПроизвод : ЧипкаКоличина : На листата е за 2 метри (Со розова панделка).ширина

Овој материјал е со две везени границите на врвот и на дното страниЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА

Функција : Чипка Намали .Големина : 7cm .Количина : 10 Yards.Потекло : произведено во Кина .Имаме и други слични

Ширина : 17cmЗа розова линија делови, може да се промени друга боја Повеќе детали, добредојдени да се збору

Добредојдовте во посета на мојот продавница5 дворови / парче5yards=4.572 мете рШирина : 1.4 метри долго : 4.57 мет

За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухо

Ширина : 17cmЗа розова линија делови, може да се промени друга боја Повеќе детали, добредојдени да се збору

Добредојдовте на ourshop уживаат во шопинг!Misaya 1 Y Слој 2 Цвеќиња Чипка Ткаенина Со Имитација Бисер рачно изр

Добредојдовте во посета на мојот продавница5 дворови / парче5yards=4.572 мете рШирина : 1.4 метри долго : 4.57 мет

Scroll