Новак
FUWAYDA CCD HD Автомобил rear view camera паркинг копија камера обратен камера ноќ визија водоотпорен за FORD TRANSIT CONNECT

FUWAYDA CCD HD Автомобил rear view camera паркинг копија камера обратен камера ноќ визија водоотпорен за FORD TRANSIT CONNECT

Достапност: Залиха
DEN 748.00
DEN 959.52


Гаранција &Одржување :
Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (продавачот?s) враќање адреса, и пишување ?подарок? на испорака детали лист.
AGC : Автоматски
BLC : Автоматски
Баланс На Белата Боја : Автоматски
Видео Боја : Шарени
Ефективни Пиксели : 728x512
Резолуција : 520 TV линии (Нормално CMOS/CCD/CMD камерата е 420 TV Lines)
Видео Излез : 1.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.Бидете сигурни дека големината на нашиот производ како речиси ист како вашиот автомобил е табличка светлина. Во различни земји, дури и за истиот стил на автомобил на големината на табличка светлина може да биде различен. Оваа камера ќе го замени табличка светла.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.0 Vp-p,75Ω
Електронски Shutter : 1/60(NTSC)-1/10000 S, 1/50(PAL)-1/10000 S
S/N сооднос : Подобро Од 48db
Леќа Агол : 170 Степен
Водоотпорен Класа : Ip 68
Операција Температура : -20°C+80°C RH95%
Температура На Чување : -30°C+80°C
Работна Сила (DCV) : 12 V
Тековната потрошувачка : 90m A Max Пакет се Вклучени : 1 x Водоотпорен Автомобил Задните Видите CCD Камера 1 x 5 M Видео Кабел 1 x Кабел за Напојување
Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил. Поврзете продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор. Поврзете го видео кабелот на камерата за продолжување на кабелот. Ве молиме контактирајте со нас, ако не сте запознаени со нашите производи.
eturns :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
170 степен поглед агол, многу мали, и лесен за инсталирање
Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски, водоотпорен Камера Спецификација :
Слика сензори : 1/4" Боја CCD Чип
ТВ Систем : NTSC (PAL верзија треба да се бара)
Минимална осветлување.

Параметрите на стоката

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FUWAYDA
Автомобил Производител:
Ford
Боја Име:
Црна

Подобро ви се допаѓа

Сите Европа земјите купувачи, ако одбра да брод од страна на DHL, треба да се плати царина должност за паке

DC 12 V Водоотпорен 1 / 4 "Боја CCD HD Автомобил Rearview Обратна Широк Агол Обратна Копија на Камерата за Chevrolet Epica /

Ако не сте сигурни, ако производот е компатибилен со вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас...

Бидете сигурни дека големината на нашиот производ како речиси ист како вашиот автомобил е табличка све

Над 95% може да се дојде до купувачите без никакви Даноци Предмети вратени во сад без извештајот нема да б

Добредојдовте на нашата продавницаЗа вашиот референцаова е Сертификат за инспекција на нашиот произво

Ако Купувачи дека не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ј

Влакна внатрешни светла, декоративни автомобил, лесно да го инсталирате, нема отсјај, не влијае на возењ

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.Кли

Ве молиме проверете ја камерата големина внимателно и бидете сигурни дека тоа е иста со големината на в

Општи Информации Компатибилност За "Рено" Duster 2009~2014За Рено Fluence 2009~2014За Dacia Duster 2010~2014За Рено Megane 3 2008~2016 Год

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на

HD Автомобил Rearview Камера Обратно Паркинг Копија Следи Комплет CCD со 8 LEDГлавни Карактеристики : Предмет Ти

Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас Ако Инсталирате Камерата за Прв Пат...

Влакна внатрешни светла, декоративни автомобил, лесно да го инсталирате, нема отсјај, не влијае на возењ

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот ВО СВЕТОТ

Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Пост Регистрирани Воздух Mail , DHL, FEDEX, EMS, ARAMEX Тоа е за Купувачи...

пример : Квалитетот На Прво Место, Клиент Врховниот!!!.Земете вашиот акции табличка на светлината во задн

Висока дефиниција со AV приклучок : Универзална AV Приклучок поврзете автомобил следи Екран или во автомо

Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со

Добредојдовте на нашата продавницаЗа вашиот референцаова е Сертификат за инспекција на нашиот произво

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и

Влакна внатрешни светла, декоративни автомобил, лесно да го инсталирате, нема отсјај, не влијае на возењ

Добредојдовте на нашата продавницаЗа вашиот референцаова е Сертификат за инспекција на нашиот произво

360 степени Птица Видите Панорамата Систем опкружувачки приказ на Посебен систем за Toyota Prado, Land Cruiser Автом

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве м

Ако не е, ве молиме да ја корегираат пред исплата Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати Неиспра

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)Компатибилен Автомобили : За Mazda 3 2011 2012 2013 М3 Axela MK2 Hatchba

Scroll