Новак
НОВ Заден Поглед Странични Ретровизори За Харли Роуд Кинг Fatboy FLHT FLHR Туринг XL 883 СПОРТСКИТЕ Софтејл Спрингер Наследство Класичен

НОВ Заден Поглед Странични Ретровизори За Харли Роуд Кинг Fatboy FLHT FLHR Туринг XL 883 СПОРТСКИТЕ Софтејл Спрингер Наследство

Достапност: Залиха
DEN 1272.00
DEN 1368.00


Параметрите на стоката

боја:
Хром, Црна
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Бренд Име:
TCMT
Материјал Тип:
Цинк Легура Школка , Железо Матични
Име На Модел:
XF-460, XF-460-НИ, XF-460-Б, XF-460-Б-US
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
боја:
имаат два боја

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : • Сосема Нов Висок Квалитет на Странични Ретровизори со Кутија•Количина : 1 СЕТ (Лево и

100% Сосема Нов Materail : cnc алуминиум Боја : црна / црвена / сино / златоКарактеристики : Висок квалитет и лесно

Овие Огледало база плочи, исто така може да се користи како самостојна блокоф плочи Инструкции : нема на

Fitment : Одговара за модели со HD® машки планинатастил footpeg поддржува (освен возачот позиција на 2015подоцна XG

Карактеристики : Прилагодлив Огледало Агол (До & Долу, Лево и Право) Огледало Материјал : Акрилик Материј

Детали за производот : Fitment : Ве молиме проверете ја големината пред да ја купитеУниверзална одговара за

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 ки

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Универзална одговара за повеќето 6mm / 8мм / 10мм Зав

Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ Благодарам многу.Ако не сте добиле вашат

Универзална Одговара За УНИВЕРЗАЛНА МОТО ОгледалаПогоден за Хонда, Suzuki Kawasaki KTM АТВ Јамаха BMW. Мотоцикл е

Вклучени во секој пар на Ретровизори : 2 х 8мм насока на стрелките на часовникот Завртки 2 х 8мм Продолжен

CNC Алуминиумски Мотор на РетровизоритеСпецификацијаМатеријал : Висок квалитет на алуминиумБоја : Златн

Овие Огледало база плочи, исто така може да се користи како самостојна блокоф плочи Инструкции : нема на

TEARDROP ПРИЛАГОДЕНО МОТОЦИКЛ на РЕТРОВИЗОРИТЕ ЗА ХЕЛИКОПТЕР CRUISER 8ММ 10ММ Fitment : ве Молиме проверете ја голем

Количина : Еден пар (лево и право) Материјал : ВисокоКвалитетна ABS Пластика Школка & Пак Сигнал Леќа и Стак

Е серија / Ако имате било какви проблеми, ние сме среќни да ви помогнат.Џип и хеликоптер : В.

Овие Огледало база плочи, исто така може да се користи како самостојна блокоф плочи Инструкции : нема на

Со логото оригинално Направени од Страна на Високо Qualtiy Алуминиум ЦПУ машински Алуминиумски Оптички од

Карактеристики : Прилагодлив Огледало Агол (До & Долу, Лево и Право) Огледало Материјал : Акрилик Материј

Бренд НовиЗадните Шок Извори Суспензија За Јамаха YZinger PW50 ФОТОНАПОНСКИ 50Количина : 1 парПакет се вклучен

ГаранцијаТоа доаѓа со една година гаранција Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна

100% Сосема Нов Резервни висок квалитет бар крајот огледала Материјал : Палка Алуминиум Боја : Црна со ЦРВ

Универзален мотор огледала 13mm18mm се Справи со Бар за Универзална CNC се Справи со Бар Крајот Задната Стран

Scroll