Новак
YUKALA 16 Компјутери X5C РК Quadcopter Летало Резервни Делови Заштита Guard Круг Рамка Постави Додатоци Бесплатен превозот

YUKALA 16 Компјутери X5C РК Quadcopter Летало Резервни Делови Заштита Guard Круг Рамка Постави Додатоци Бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 320.64


x5c х5 РК quadcopter Сечилото Заштита Рамка*16pcs

Параметрите на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Бренд Име:
YUKALA
Технички параметри:
Вредност 10
Број На Модел На:
х5 x5c x5c-1
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Хеликоптери
Пластични Тип:
ABS
Надградба На Делови/Додатоци:
Сечилото Заштита На Рамка

Подобро ви се допаѓа

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

Добредојдовте На RCAWDзаден амортизер вратоврска род, пети врска со шупливи топчињаЗа Рк Хоби Автомобил 1

20pcs / многу M3x12mm DIN912 Титаниум Завртки Штекер Кап Завртки за РК Хоби играчки Опис Име : M3x12mm титаниум штекер

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 06018Дел Име : Пред Долниот Рака Круг Pin БСодржи : 2Ве молиме обратете с

РК Делови роботот автомобил ESC радијатор Ладење вентилатор со топлинска рецептор За 1 / 10 TRAXXAS trx4Фан пара

Пакети вклучуваат : 1 PCS моторни рамка маска1 PCS моторни рамка2 ПАРЧИЊА имајќи

CNC метал конус Пневматик задржување на орев ,Воланот орев одговара за l OSI 5 IVEТ rovan LT Kingmotor X2Одговара за l OSI

Ако имате било какви прашања или барање, ве молиме слободно контактирајте со нас☎ Тоа ќе ве 2045 дена да с

Tarot 600 Метал Жиро Планината Tarot TL6051Tarot 600 Метал Жиро Планината усвојува Алуминиум CNC machining Ние имаме многу

карактеристики : 1 Авијација алуминиум # 7075 висока прецизност ЦПУ тело, многу силни и пржени 2 3 K висока ја

Известување: ве Молиме имајте во предвид : поради differnece на производство датум и серија, зборовите и ети

ако не можете да инсталација wiat некое време се погледне на видеосамо Тркала не се вклучуваат со другите

Овие трошоци се на купувачот?s одговорност Ние ќе се потрудиме да ги исполнува вашите потреби...

Пакет Се Вклучени : 2 ПАРЧИЊА Мотор Напред2 ПАРЧИЊА обратна моторНапред моторни капа 2 ПАРЧИЊА2 ПАРЧИЊА о

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите о

Вашето мислење е навистина важно за нас Но, треба да се обрне и назад такси превозот.3) Ако не можете да се

Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашањ

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункц

Материјал : Јаглерод ВлакнаЗа електрични рк авионПакетот вклучува : 1pcs опрема за СлетувањеA=105 B=250 C=115 D=20П

Scroll