Новак
1pcs Силна Круг Кол 80mm x 10мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

1pcs Силна Круг Кол 80mm x 10мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 1227.00
DEN 1348.80


Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Раде : N35
Температурата на работа : Максимум 80 ° C
Примена : Совршен за лепење на белешки и правење на себе diy проекти
Magnetizing на ветер : N-S-скок во двете најголеми површина
Возраст : 7+ возрасти, и за децата и за возрасните.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
Големина : 80mm x 10 милиметри(1mm = 0.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.03937 инчи)
Пакет Содржина :
1pcs Силна Круг Кол 80mm x 10 милиметри N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Параметрите на стоката

Композитни:
NdFeB Магнет
Обликот:
лист
Број На Модел На:
80mm x 10мм
Тип:
Постојано

Подобро ви се допаѓа

Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле 3) Ако не можете да се исходот

5 PCS правоаголник магнет 30*15*5 MM 25*15*5 MM 20*15*5 MM дупка 5 MM n35 Ретки Земјата силна Постојан Nd Fe B Neodymium Магнет

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

Карактеристики : Електрични кревање магнетМоќен и компактенМазна и рамна површинаНиска потрошувачка и

Samarium (III) Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC5 AФормула : См(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 17829866ЕЗ Бр...

Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и

start Isv Module Wrap10457end Isv Module Wrap1045718 KG Влече Кревање Магнет Кол 32милиметри Носителот Магнетни Тенџере прстен С

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го заменим

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

1 mm Материјал : Neodymium магнети за Сертификација : Ro HS помина Одделение : N50 БР : 1400014500 ГАУСHcj ≥11 KOeHcb≥10...

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го заменим

03937 инчи)Пакет Содржина : 50pcs Силна Круг Кол 15mm x 15 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижиде

)Neodymium магнети Usages Дома Држи Зачин Лименки на Страната на Вашиот Фрижидер,Магнетна Терапија, Магични Три

Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката Сите големи кредитни картички се при

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 д

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката Сите големи кредитни картички се при

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпциј

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и

Cerium (III) Ацетат TrihydrateИнформации За Производот Код : AC2 AФормула : Ce(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 206996603ЕЗ Бр : 2086540Молекула

Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпциј

Praseodymium Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC3АФормула : Пр(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 6192127ЕЗ Бр : 2282424Молекул

понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Големина : 15mm x 1 мм(1mm = 0.Ако не можете да добиете

Големина : L40mm (Должина ) X 10мм (Ширина) X 54 mm(Дебелина) , Толеранција од+ / 0.0 KG Horizional се Повлечесила : 2...

Scroll