Новак
50pcs ТФ-Картичка Слот за Бакар Школка Micro SD Само Притисни Тип ТФ Мемориската Картичка Hodler Конектори

50pcs ТФ-Картичка Слот за Бакар Школка Micro SD Само Притисни Тип ТФ Мемориската Картичка Hodler Конектори

Достапност: Залиха
DEN 417.00
DEN 508.80

Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Негативни повратни информации не реши ништо. Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи.Dropshipping се добредојдени,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Поинаков Начин,Различен Земја,Различни Добијат Време,ве Молиме изберете превозот начин според вашите барања.
Превозот и предавање
1., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
sim конектор
Број На Модел На:
Конектори
Производи Статус:
Акции
Sim Картичка Читач:
SD ТФ-Картичка Носителот
Packect Контакт:
50pcs

Подобро ви се допаѓа

Повратни информации1.ние ќе прогласи пониска сметка за купувачот јасно.Купувачот е одговорен за сите до

Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.Ве молиме двојно проверете ја

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

5pcs / многу ,слободни лемење 10мм 4pin L форма PCB Одбор Конектор за 5050 RGB LED Лента L Форма RGB LED КонекторLed лента 505

Бесплатен превозот 3 Pair=6 Pcs GX16 GX169 9 P 9 Pin 16mm Машки&Женски Жица Панел Конектор приклучок Кружни Авијација К

100x Бесплатен Превозот DC Моќност Женски Plug Џек Адаптер Приклучок за видео надзор 2.1 x 5.5 ммОпис : системи з

3pins Авијација plug XS123 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа И треба да с

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5

6pins Авијација plug XS126 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки

Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отво

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 DC моќност џек полнење конектор за (Внесете кол

7pins Авијација plug XS127 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред

4469 Crimp Конектори За Цврсти и Заробени Cat5 Кабел RJ45 ,8 P8 C, 100 Парчиња Crimp КонекториЗа Цврсти и Заробени КабелC

Опис : 5 X 3 начин женски конектор за домување и вметнете 15 X Силиконската гума кабел печати 15 X женски терм

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs Класици DIY заварени тип 4mm банана приклучок,

Црвено Жица Конектори Магарешки Заклучување Брз Splice Терминали Crimp Жица Конектори 5pcs / многуИме : Wire коне

Материјал повеќе : PA66Странски Модел : DJF70317221Боја : црнаМинимален Пакет : 200 компјутериНад цената не содрж

100pcs РКА Машки Конектор Злато Позлатен Аудио Терминал Панел Монтажа на Шасија, Аудио Приклучок Приклучо

52575257 Оваа РКА машки приклучок конектор со spirng дизајн, идеален додаток за коаксијален кабел поврзете...

DIY Месинг никел позлатен+PA 4mm банана приклучок superposition 4mm брз Приклучок / штекер CATIII 600 V / MAX 32 A

Кабел должина : околу 16.5 cmКоличина : 8 Парови (16 Парчиња)Спецификации : Не треба напојувањеПренос на далеч

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

modname=ckeditor5pcs / многу DC Моќност Женски Plug solderless Џек Адаптер за Полнач Plug 2.1 x 5.5 мм за 5050 3528 Единствена Боја на

Scroll