Новак
Preax деца Автентични Мајка и Ќерка Фустани Бран Шема Семејство Појавување на Облека Лето Памук Т кошула Семејство Изгледа Плажа Носат

Preax деца Автентични Мајка и Ќерка Фустани Бран Шема Семејство Појавување на Облека Лето Памук Т кошула Семејство Изгледа Плажа

Достапност: Залиха
DEN 682.00
DEN 757.92

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ви благодариме! 2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ве молиме да ја потврдите вашата големина пред купување. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот таа е примена. Ви благодариме и среќно купување!
1. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за importat ioninto вашата земја. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи подобро, се Надеваме да се вашиот најдобар снабдувач & пријател, ти Благодарам!
. Master Card
3.(Единица : cm) Забелешка : 1. Western Union
1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Добредојдовте на нашата продавница
Вистински Мајка и Ќерка Фустани Бран Шема Семејство Појавување на Облека Лето Памук Т кошула Семејство Изгледа Плажа Носат 2016 година
Цената е за 1piece само , НЕ за целото семејство сет!
Објектите се во Азија Големини, ве молиме проверете со под "Големина на Табела" внимателно пред ставање наредби!
Мерењата се табелата големини, можеби +/- 1-3cm толеранција!
П : Како да нарачки за Дете, Мама, Тато?
A : На пример, големина S, за Дете, големина M за Мајка, и големина XXL за Тато
кликнете на Дете големина S =>Додади во Кошничка => Продолжи да се Купи
=> Add М Мајката во Кошничката => Продолжи да се Купи
=>Add Татко ми XXL во Кошничка
=> Go to вашата Кошничка
=> Поднесе Цел
=> Плаќаат (Ако сте нови на Aliexpress и имаат проблеми на плаќање, pls контактирајте со нас, тогаш ние ќе испрати линк на плаќање курс за ur научат )
Ве молиме љубезно се однесуваат подолу за да изберете соодветна големина.

Параметрите на стоката

Големина:
Mum dress S, Mum dress M, Mum dress L, Mum dress XL, Dad set M, Dad set L, Dad set XL, Dad set XXL, Girl dress 100, Girl dress 110, Girl dress 120, Girl dress 130, Girl dress 140, Girl dress 150, Boy set 100, Boy set 110, Boy set 120, Boy set 130, Boy set 140, Boy set 150
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
mutter und tochter kleider:
семејството појавување на облека
мајка и ќерка грб:
појавување на мајка и ќерка облека
појавување на облека семејство:
семејството облека
семејството се погледне син и мајка:
мајка и ќерка блузи
Семејството Појавување На Облека:
мајка и бебе појавување на облека
мајка и ќерка облека:
мајка и момче појавување на облека
татко ќерка појавување кошула:
мајка и татко облека
љубовникот облека:
ELL16050304
децата цртан филм кошула:
БОБО ОДБРА

Подобро ви се допаѓа

ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !ГОЛЕМИНА НА НАДОМ

Поднесе Цел06.Препорачуваме Ali Express Стандард за Испорака : / AU / Русија / European / Оддалечена Област 4 Ви благо

Рамо до Биста : __cm1.Овој фустан треба 7 до 10 дена може да се испрати, и ние ќе го користиме DHL Или eЕМС или ПР

02 "56 Девојка 140 / 140 78 см / 30.39" / Мајка XL / XL 100 cm / 39 Ако сакате да трговија на големо, ве молиме да се чувств

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фустан без

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови 100% Eyelash чи

МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабава pleated фустани без ракави бела стил со цветните отпеча

07"Пакет : 1 buc фустан, ѓердан не ги вклучуваат,Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот мето

Можеби како овие : Дете Големина Ознака големина НАС големина Должина Биста Половината висина од 100 3 62 64

Семејството Облека Мајка Baughter Фустани Појавување на Облека Печатење мајка и ќерка се облекуваат меј e fil

Моден Деца Жените Семејство Облечи Лето !!Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Чипка &

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма без ракави зимски стил со

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.А Ние обично брод во рок од три ра

Scroll