Новак
Задните 1- 2 Инчен Прилагодливи Намалување За Полнење За Харли Дејвидсон Софтејл 00-17 11 12

Задните 1- 2 Инчен Прилагодливи Намалување За Полнење За Харли Дејвидсон Софтејл 00-17 11 12

Достапност: Залиха
DEN 1104.00
DEN 1199.52


Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-15 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
FITMENT :
За Харли Дејвидсон Софтејл Рамка Велосипеди 2000-2017
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
1 Сет Намалување на Полнење (Како на Сликата)
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола. Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives . Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче. Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд).
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција .
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ви благодариме за вашето внимание !
Со среќа !
.
Задните 1"- 2" Инчен Прилагодливи Намалување За Полнење За Харли Дејвидсон Софтејл 00-17 11 12
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Состојба : Резервни 100% Сосема Нов
Боја : Хром
Meterial : Висок Квалитет на Стрес Доказ 1045 Челик и потоа Тројно Хром Позлатен
Поставување на Возило : Задните
Овој Комплет Може да ги намали на Задниот дел на вашиот Софтејл Велосипед Од Акциите 2" Инчи.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM).

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Име На Модел:
XF2906177
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
како опис
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Подобро ви се допаѓа

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7 Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 13 работен ден по уплат

Превозот : Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да избере

Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 720 дена кога ние п

Вклучува ТоплинаShield Технологија .За Ducati 996 / 748 19962002 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Ве

Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас).БЕЛЕ

Висок Квалитет на Алуминиум Hanlebar Држела Лесна инсталација! Кочница лост инсталира со користење на ваши

Ние го правиме боја(дизајн) е многу блиску до слики на интернет, но не може да биде иста (не ОЕМ) ,Сите паза

Висок Квалитет На Paint Job .14 Парчиња .Превозот : Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и

Ние може да направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас

Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас)...

Висок Квалитет на Алуминиум Hanlebar Држела Лесна инсталација! Кочница лост инсталира со користење на ваши

24 Парчиња Ние го правиме боја(дизајн) е многу блиску до слики на интернет, но не може да биде иста (не ОЕМ)

Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бид

Количина : Едно Парче Боја : Како на сликата прикажани Fitment : За KTM 1050 1090 1190 1290 Авантура / 1290 супер авантура

Ние може да направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас

Овој комплет опфаќа мотор, менувач и други основно завртки се Инсталира : Не упатство за Инсталација , Ба

Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со на

8 Парчиња .За Ducati 996 / 748 19962002 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Bodyworks Материјал :

Мотоцикл Издувните Заштитник *Состојба : Сосема нов,со висок квалитет *Материјал : ПП (Површината триење

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Алуминиум

Атрибути : Подобрување на изгледот на вашиот велосипед со овие Завртки Покрива Овој комплет опфаќа мото

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Високо Квалитетна ABS ПластикаБоја : ЦрнаКоличина : 1 пар Средина

Scroll