Новак
5Pcs Канцеларија за печат восок се држиме Гроздобер Злато Ракописот Запечатување Печат Восок Стапови Фитили За Поштенски Писмо 3JU15

5Pcs Канцеларија за печат восок се држиме Гроздобер Злато Ракописот Запечатување Печат Восок Стапови Фитили За Поштенски Писмо

Достапност: Залиха
DEN 117.00
DEN 173.76


5 Pcs Канцеларија за печат восок се држиме Гроздобер Злато Ракописот Запечатување Печат Восок Стапови Фитили За Поштенски Писмо
Опис :
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Количина : 5pcs
запечатување восок
печат восок стап
Големина : 85 x 10 x 10 милиметри
Пакет Содржина :
5 * Гроздобер Злато Ракописот Запечатување Печат Восок Стапови Фитили За Поштенски Писмо
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. 2.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката. 1.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена .
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС. 4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 5.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. 1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа. 2.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот. 3.Брза испорака во 48 Часа. 4.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн. 5. Не фактура или приемот се вклучени.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.

Параметрите на стоката

Употреба:
Канцеларија
Број На Модел На:
85 x 10 x 10 милиметри
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
печат восок стап
Количина:
5pcs

Подобро ви се допаѓа

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите Ако имате б

Големина : 3cm*120m Ако ви треба различна големина, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.Топол печ

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите Ние ќе се потрудиме да ги реши сите

Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) / Поштенски Код си замина се

Ви благодариме повторно!!Повратни информации : 1) Не поднесе спор по желба Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда

Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) / Поштенски Код си замина се

Втиснување Во Правpls бидете сигурни дека сте го видов ова подолу информации : Овој пакет содржи една тег

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе и

Овие мастило подлога може да се користи за оваа гума печат( можете да го нарачате како 1 buc и тоа може да б

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе и

започнетекрајот ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, куп

Многу корисно за торта декорација / карта во донесувањето одлуки / Scrapbooking! Само колективното тоа!Mannual М

Спецификација : Големина : Бакар глава дијаметар е 0.9" / 25мм или 30мм

1.она што е вклучувајќи?Додадете ги вашите логото на вашата кожа производи со сопствени направени печат

Пакетот вклучува : сечење подлога димензии : должина 219mm, ширина 149mm, дебелина 2.7 mm пенкало нож, капа, а сеч

Цел Повеќе Од 100$ Ќе Биде Предаден, Слободно Од : DHL / Федекс / UPS / ТНТ, Без Дополнителна наплата.80% Цел До

ПРОМОЦИЈА(2018 / 03 / 28 00 : 00 2018 / 03 / 30 23 : 59)Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе и

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

Материјал : Дрво&ГумаТежина : околу 99.3 g / setГолемина : Кутија големина : 12x6x3.2cm; Печат големина : 0.9x1.3x2.1cm(сек

Тоа е прилагодено!Ако цел тоа ,тоа значи дека имате многу кул specil печат Кога ќе го собори тоа,тоа ќе биде

Ве молиме да се плати за цел во рамките на 2days откако ќе го поставите цел Ве молиме бидете сигурни дека на

Scroll