Новак
Hakkin 12pcs Шрафцигер Поставите Т стил се Справи со Поправка Алатки Screwdrivers Комплет За Torx Главата Шрафцигер се Справи со Ratchet Клуч рачка

Hakkin 12pcs Шрафцигер Поставите Т стил се Справи со Поправка Алатки Screwdrivers Комплет За Torx Главата Шрафцигер се Справи

Достапност: Залиха
DEN 287.00
DEN 478.08


Т-стил на Рачка :
Направени од PP & TPR & јаглероден челик, висока цврстина и добра цврстина. Т тип afterburner се справи со, повеќе вртежен момент. Две интерфејс. Еден е телескопски ratchet интерфејс, со со стигнале копчето вклучите и картичка дизајн. Можете да ја промените должината на серија род во зависност од вашата потреба. Другиот е фиксна интерфејс. Рачката бар е погодна за хексадецимален месо тело 6.35 mm (1/4) серија на главата.Професионални преносни хардвер алатки со виси отвор за лесно да се откажам. Дршката е дизајн на инженерската механика, бранов облик, дизајн, удобно и вашата работна ефикасност и да е повисок.Може да се користи за одржување на автомобили, велосипеди, машини, и различни апарати за домаќинство апарати за одржување.
Должина : Околу. 11*8cm/4.33*3.14"
1 Сет Магнет Шрафцигер Делови :
Материјал : германски Увезени S2 високо квалитетен челик
Edge : 6.35 mm.
Должина : 75mm
Големина : 75mm*T5, 75мм*T6, 75мм*T7, 75мм*T8, 75мм*T9™, 75мм*T10, 75мм*T15,
75mm*T20, 75мм*T25, 75мм*T27, 75мм*T30, 75мм*T40.
Продолжување Грло :
Должина : Околу. 125mm/4.95"

Параметрите на стоката

Тип:
Шрафцигер Сет
Материјал:
Легиран челик
Карактеристики:
Мултифункционален
Магнетно:
Yes
Завртка Тип На Глава:
Torx
Бренд Име:
Hakkin
is_customized:
Yes
Со Рачка Или Не:
Yes
Навој На Главата Големина:
Т Рачка Ratchet Шрафцигер
Број На Модел На:
Шрафцигер Сет
Пакет:
Под 5Pcs
Големина:
Extension Wrench Socket

Подобро ви се допаѓа

Опис : Материјал : Метал Боја : Сребро Карактеристики : Флексибилни црева,мека и лесно да се контролира Ви

3pcs / set Поправка Алатка Со Хром Vanadium Челик Комплет Прецизност Магнетни Завртка Возачот Torx T8 T9 T10 Шрафциге

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, наши

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Купувачот треба да бидете сигурни дека на пр

Карактеристики : Дизајнирани според човечкиот фактор инженеринг Шрафцигер се справи со е специјално ди

Магнетни Шрафцигер Поставите МултиЦел Прецизност Завртка Возачот Посебни 0.8 ѕвезда За Телефонот Часов

За производи : 1.Ќе го добиете она што го плаќаат.Ние ќе се обиде да обезбеди повеќе висок квалитет на сто

22pcs / set професија мобилен телефон алатки за полнење Отворање Pry Поправка Алатка за Полнење за i Phone, i Pad, Ан

Овој збир на алатки се дизајнирани за поправка на мобилни телефони, хард дискови и други електронски пр

1 Сет од 5 Парчиња Хексагонални Шрафцигер Малку (Одговара 802 Електрични шрафцигер )Материјал : S2 ЧеликРак

Професионална преносни хардвер алатки со совршен тежина & компактен дизајн за лесна за носење.5 cm) 1 x Про

Nanch Tools е професионална производител на шрафцигер,ние истражување и дизајн себе,главно за извоз во Европ

Карактеристики100% Висок квалитет и Сосема нов.Висок легиран челик S2, целокупната индукција стврднување,

10 Парчиња Torx Шрафцигер Малку (T5)Материјал : S2 ЧеликМесо тело Кол : 6mmМалку Големина : T5Вкупна Должина : 60mm

Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониск

10 Парчиња Хексагонални Шрафцигер Малку (Одговара 802 Електрични Шрафцигер)Материјал : S2 ЧеликМесо тело К

Име На Производ : Torx ШрафцигерОваа шрафцигер малку е погодна за алат и воздухот tools да се вози torx завртки.

BSTmagnetic малку возачот комплет 63 во 1 Професионална поправка алатки за полнење Мултифункционален прецизн

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Вие се согласувате да ги сите горенавед

5 Филипс (за Samsung)2 За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред

Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни со позитивни повратни информации.П : ја

Screwdrivers ви овозможи да отворите поклопецот на мобилни телефони, лесно и без да се оштети телефонот капак.

Сите torx битови имаат центарот понесе Оние Torx Шрафцигер Делови се направени од S2 легиран челик што е најч

Scroll