навивачите And ладење - EcoGuerilla.mk

-16 %

Апликации : Кулер Фан Кулер Фан како Замена За XFX R9 390 / 390 X 8 G RX480 RX470 Видео Картичка за ладење Видео Картичк

-24 %

Бренд : PAPST Модел : TYP 5656 S Големина : 135 * 135 * 38 MM Напон : AC230 V 50 / 60 HZ Струја : 190 MA / 170 MA Моќ : 30 / 28 W Материјал :

Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен...

38x38x30mm Црна Елоксирани Мини Ладење Алуминиум КулерNorthbridge HeatsinkСосема нов и висок квалитет, лесно да се ин

-10 %

Нови Оригинал, за MSI GTX980 / 980 Ti графичка картичка кулер фан со топлина мијалник

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(

38x38x30mm Црна Елоксирани Мини Ладење Алуминиум КулерNorthbridge HeatsinkСосема нов и висок квалитет, лесно да се ин

GDT AC напон 220 V 12 W 0.1 Крстпроток на Крстот Проток на ВентилаторПараметри : Модел : HL30190Изолација класа : Б ни

Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницат

-10 %

Може да се намали како што треба.2 парчиња 50cm OD14mm цевка детали за производот

-15 %

8 CM 8020 20 V 0.13 НА 3108 NL09 WB59 3wire вентилаторот за ладење

-12 %

Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обичн

-15 %

Нови Оригинални 6cm CS01 C 6023 12 V 200m A 3wire вентилаторот за Ладење PLCXU1050 C

SUNONБрој на модел : GB1207 PTV2А, 13 Сите производи гаранција 2 месеци Ако ви треба било каков производ, може да о

Модел : DS12025 B12 UГолемина : 120x 120 X 25mmИмајќи : двоен топката имајќиНапон : 12 VАктуелни : 1.05 НаБрзина : 1000~3400 RPM + 5

-16 %

GDT Затемнување на сонцето Портокал Шарени LED Фан 120x25mm 12 V 3 PinПараметри : Димензии : 120x120x25mmКонектор : 3pinНоми

-10 %

Модел : T92 E12 BMA707Спецификации : 92 X92 X38 MMНапон : DC 12 VАктуелни : 0.66 На4жица доведе страна на PWM серверот фан

-24 %

Производ модел : 06025 SS24 KALИзглед, големина : 60 x 60 x 25ммЦентар дупка растојание : 50 X50 MMБрзина референца : 4000 +

-12 %

Pls контактирајте со нас пред да ни даде негативни повратни информации или ниска ѕвезди.Се користи за IC,Д

-14 %

Бренд : NMBМодел : 04015 SS24 NВОГолемина на : 40*40*15mmНапон : 24 VАктуелни : 0.08 НаВРТЕЖИ ВО МИНУТА : 8300 RPMПроток на воз

-12 %

Pls контактирајте со нас пред да ни даде негативни повратни информации или ниска ѕвезди.Предмети ќе брод

Gdstime Мини 30мм x 30мм x10mm 5 V Dc Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Димензии : 30x30x10mmКонектор : Dupont 2 PНоминална На

Производи по категорија

Scroll