компјутерски кабли и конектори - EcoGuerilla.mk

-10 %

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен (Освен некои земји и APO / FPO)2 Нашата цел е задоволството на клиентит

12 Pin FFC FPC Флексибилен Кабел за AsX82 X85 X85 S X82 S F80 S F81 S Touchpad flex кабел ве Молиме проверете внимателно пред надда

12 Pin FFC FPC Флексибилен Кабел за AsX82 X85 X85 S X82 S F80 S F81 S Touchpad flex кабел ве Молиме проверете внимателно пред надда

-10 %

PCIE Изразат 16 X да 16x Столб Extender Картичка со Molex IDE Моќ & Лента Кабел 20cm слој за PCB бард дизајнирање...

52 / многу10 парчиња / многуБесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 315 * 2,5 mm, 15.65 / многу10 парчиња / многуВис

******************************************************Повеќе детали : DB15 женски DSUB 15 Pin Порта Сигнали Збег PCB ОдборТерминал завртк

Нови ОРИГИНАЛНИ BN3901154 LLED ТВ LAN АдаптерRJ45 МРЕЖАТА Ethernet WIFI DONGLE ПРОДОЛЖУВАЊЕ КабелПОДДРЖАНИ МОДЕЛИUN40 C7000 WF,

-10 %

Micro SD ТФ за SD Картичка Полнење Мини Адаптер за Екстра Складирање Macbook Air / Pro / Ретината Поддршка на Микро

-5 %

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.П

-5 %

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПревозот1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост В

-5 %

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.П

-7 %

Ако ви треба итно, ве молиме контактирајте ме за Препорачана пратка, како што курирската служба DHL, Fed Ex, EM

2 парчиња / многу 5114620 PD8 LVDS Кабел LCD Сигнал Wrie 20 Pin 1ch 8bit 1.25 mm ТеренотСпецификација : Должина : околу 25см 20 Иг

Опис име на Производ : FP Кабел за Дел Број # : 00 UR832 SCI0 K04492 DA30000 FC20 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Пакетот

-8 %

Answer : ___________________________ Note : Нова точка Никогаш не Се Користи ,Нема Пакет паднав изгледа 90% нови за начин на Ж

Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Пратката&Плаќање : 1 Сите вратени предмет

-15 %

НОВИ микро usb машки 90 степени лева аглеста да usb машки лева аглеста srping стигнале кабел 1mго поддржуваат си

-5 %

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелИспорака :

Стандарди : потврдува да USBV1.0,1.1 и 2.0 и ОВЖС RS232.USB сигнали : VCC, ПОДАТОЦИТЕ+ПОДАТОЦИ,GND и FG.Работни сигнали : DC

-5 %

Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контакти

-5 %

thx!^_^Но, ако вашиот објект има не пристигна или не е како што е опишано,ве молиме контактирајте со нас на п

-5 %

19pin USB 3.0 машки насловот за да 9pin USB 2.0 женската порта кабел му помага на вашето USB 3.0 19pin уред е поврзан со USB

Спецификации И Карактеристики : * Поддржува Windows и мултимедијална Тастатура* Поддржува 3 D3 K на тркалото н

-5 %

( ние ќе ви вратат на објектот е цена по добивање на врати објектот Ако не го добиете вашиот објект на вре

Микро HDMI 1.4 Машки D Тип Горе Долу Десно Лево Аглеста да HDMI Женски адаптер Кабел 10cm за Лаптоп КОМПЈУТЕР MicroH

Производи по категорија

Scroll